job job job  job        jobjob job  job

آلمانی ها شرطی درباره اسراییل نگذاشتند

Mideast-Iran-Germany

زیگمار گابریل وزیر اقتصاد آلمان در بدو ورود به ایران گفته بود برای ارتباط مستمر رابطه ایران و اروپا حاضر است بین ایران و اسراییل میانجی گری کند و بهتر است ایران اسراییل را به رسمیت بشناسند تا روابط اقتصادی دوام داشته باشد اما برخی خبرگزاری ها به دروغ این را به شرط آلمان بر ایران عنوان کردند. اما وزیر دادگستری گفت: شورای عالی امنیت ملی پیگیر است تا ببیند چه کسی خبر دروغ مرتبط با حضور هیات خارجی به ایران را منتشر کرده است .

مصطفی پورمحمدی در مراسم تودیع و معارفه  معاونان وزیر دادگستری افزود: اخیراً که این هیات خارجی وارد ایران شد، برخی در داخل خبری منتشر کردند مبنی بر اینکه این هیات برای ایران شرط گذاشته است که باید ایران دست از دشمنی با اسرائیل بردارد. وی گفت: ‌زمانی که این هیات با رئیس جمهور کشورمان دیدار داشت ظاهراً گلایه کرده بودند که چرا در روزنامه های کشورمان این خبر دروغ منتشر شده است. وی گفت: برخی ظاهراً در داخل هستند که مطالبی را می خواهند در دهان دشمنان بگذارند .

وزیر دادگستری گفت‌: هنوز توافق نهایی نشده است اما ما شاهد حضور هیات ها در ایران هستیم و حتی این حضور ، سناتورهای آمریکا را نیز به خشم آورده است و در این شرایط که با حضور این هیات ها مواجهیم برخی به ما انتقاد می کنند که چرا برای آنها فرش قرمز پهن می کنید ؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

بازگشت به بالا


Iran
notruf

     job