job job job  job        jobjob job  job

جنون اردوغان برای اشغال کردستان سوریه

 oqlu2

ایرانبیلد_ اردوغان که این روز ها تعادل روانی خود را از دست داده و خود را با شاهان عثمانی همذات پنداری می کند از وقتی کردهای غیور سوریه تمام نوار مرزی سوریه با ترکیه را تصرف کردند و راه ارتباطی داعش را با ترکیه قطع کرده اند دچار جنون مضاعف شده است. داعشی ها در واقع فرزندان اردوغان هستند و ترکیه پدرخوانده اصلی داعش است.

داعش همان لشکر معادل ینی چری عثمانی است و ترکیه قصد دارد از طریق داعش تمام کشورهای عربی را اشغال کند و ایران را مهار نماید. ترکیه که این روزها به عربستان لبخند می زند بزودی از پشت به عربستان خنجر خواهد زد. هدف ترکیه از تاسیس داعش اشغال کشورهای عرب تحت سلطه عثمانی بودند و کشورهای عربی هنوز باور نکردند داعش توسط ترکیه به منظور اشغال سرزمینهای اعراب ساخته شد. امروز همه دانسته اند که داعش بخشی از ارتش ترکیه است و عصبانیت ترکیه از کردهای سوریه به علت قطع مسیر کمک رسانی به داعش است. به همین دلیل قصد دارند با کردهی سوریه بجنگند که البته آنجا باتلاق ترکیه و شکست مفتضحانه ترکیه را در پی خواهد داشت و همین اعتماد و امید نیم بند کردها را به اردوغان که یک جنایتکار مکار هست برای همیشه قطع خواهد کرد. 

اما آمریکا در سوریه به دنبال تاسیس کشور کردستان است و کردها تواستند با کمک آمریکا به رقه پایتخت خلافت داعش نزدیک شوند. روزهای آتی روزهای داغی در تحولات ترکیه خواهد بود و شر مطلق در منطقه از دولت اردوغان و همکارش اردک لنگ برخاسته است. روزنامه های ترکیه به داوود اوغلو لقب اردک لنگ را داده اند.

اگر اعراب به نیات اردوغان پی ببرند خیلی زود سرنوشت منطقه مسیر دیگری را طی خواهد کرد.

oqlu

kurd

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

بازگشت به بالا


Iran
Iran
Iran
Greenmatech
Iran
notruf

     job