Wednesday, 17. June 2015  ir    ir ir
آدرس سایت همسان گزینی آدرس سایت همسان گزینی
دوشنبه (۲۵ خرداد/ ۱۵ ژوئن) در جریان مراسمی با حضور معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان، سامانه ملی همسان‌گزینی پس از حدود... آدرس سایت همسان گزینی

hamsan

دوشنبه (۲۵ خرداد/ ۱۵ ژوئن) در جریان مراسمی با حضور معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان، سامانه ملی همسان‌گزینی پس از حدود یک سال فعالیت آزمایشی به طور رسمی رونمایی شد.
این سایت “همسریابی” به ابتکار موسسه فرهنگی “تبیان” در قم راه‌اندازی شده و برای استفاده از خدمات آن باید ابتدا به عضویت سایت درآمد. البته برای عضویت بایستی اطلاعات مربوط به خانواده را نیز وارد کرد زیرا آنطور که در این سایت آمده “در صورت هرگونه تماس میان متقاضیان علاقمند، این خانواده‌ها هستند که در جریان قرار خواهند گرفت.”
آشنایی واسطه‌ها
محمود گلزاری، معاون امور جوانان وزارت ورزش، در مراسم رونمایی سامانه ملی همسان‌گزینی، این سایت را مخصوص خانواده‌هایی دانست که “دغدغه ازدواج دارند” و اظهار امیدواری کرد که با راه‌اندازی این سایت بتوان آمار ازدواج در کشور را سالانه به میزان ۱۰۰ هزار عدد افزایش داد.
او در توضیح عملکرد این سایت خاطرنشان کرد، دختران و پسران از طریق این سایت به هم معرفی نمی‌شوند بلکه واسطه‌ها و معرفان با ورود به این سایت اطلاعات دختران و پسران را با یکدیگر به اشتراک می‌گذارند. به گفته وی پس از آن از افراد تست‌های شخصیتی گرفته می‌شود سپس دختر و پسر “در فضای واقعی با حضور خانواده به یکدیگر معرفی می‌شوند.”

یک لینک دیگر سایت همسریابی 

iranerbild