job job job  job        jobjob job  job

هزینه تروریست خواندن ایران

terror

ایرانبیلد> متاسفانه ما ایرانی ها بویژه مسئولان به هزینه و پیامد تروریست خواندن ایران در رسانه ها توجه و واکنش مناسبی نشان نمی دهیم. گویا این مسئله برای ما عادی شده بدون آنکه به هزینه ها و پیامدهای های سنگین آن توجه کنیم.

واکنشی که ایران در برابر این هجمه و هجو و این کثیف خوانی رسانه های ضد ایرانی در خارج از کشور نشان دهد باید همان واکنش و رفتاری نشان دهد که هنگام یورش و تجاوز به خاک ایران صورت می گیرد. ایرانی های خارج از کشور خیلی بهتر این پیامدها را در واکنش مردم کشور میزبان حس می کنند. دولت ما نباید اجازه بدهد مسئولان آمریکایی و غربی بسادگی ایران را تروریست و حامی تروریست خطاب کنند.

این یک توهین بسیار سنگین است و بلافاصله و باشدت باید وزرات امورخارجه و دادگستری و مردم و مسئولان واکنش نشان دهند. اگر گوینده نماینده رسمی یک دولت است براحتی می توان واکنش نشان داد و در سازمان های جهانی شکایت و پیگیری کرد. اگر رسانه های مهم و معروف هم چنین تهمت عامدانه بزنند باز قابل پیگیری است. ملت باید در فضای مجازی واکنش شدید به این رسانه ها نشان بدهند. چون این یک تهمت بسیار زشت   پیامد خیلی سنگینی برای ایران دارد.

در حالیکه عربستان مهمترین متحد غرب پدرخوانده تروریست های جهان از این تهمت ها در آسودگی است و به جای آن ایران نجیب و با فرهنگ را مدت بیش از سه دهه هست که متهم می کنند و ما هم متاسفانه واکنش مناسبی نشان نمی دهیم شاید چون پیامد این تبلیغات مسموم را در ذهن مخاطب جهانی بررسی نکردیم. تاثیر آن را در اقتصاد گردشکری و تجارت و بازرگانی بررسی نکردیم. هزینه این سمپاشی ها بر ذهن مخاطبان عمومی جهان خیلی سنگین به ضرر ایران است. مجموعه نظام و ملت ایران باید خیلی هوشمندانه  این فحش و تهمت عامدانه و برنامه ریزی شده را پاسخ بدهند و اصلا اجازه ندهند که دوباره جسارت چنین زشت سیرتی را داشته باشند.

هزینه تروریست خواندن ایران در این مدت حتی از هزینه یورش سرزمینی به ایران بیشتر بوده و ما نباید بی تفاوت و آرام باشیم. هر گاه یک مسئول غربی بویژه آمریکایی چنین دشمنی نمود باید بشدت پاسخ داد و حساسیت خود را به این موضوع به گوش جهانیان برسانیم و  در برابر، تلاش دشمنان ایران را در حمایت از تروریسم جهانی را واضح تر به مردم جهان نشان بدهیم.

 

لینک با زیر نویس فارسی در فیسبوک اینجا

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

بازگشت به بالا


Iran
Iran
Iran
Greenmatech
Iran
notruf

     job