Wednesday, 20. May 2015  ir    ir ir
گردشگری آلمان و چالش اعتصاب گردشگری آلمان و چالش اعتصاب
در شرایطی که آلمان طی سالهای اخیر همواره در جمع 10 مقصد برتر گردشگری جهان و پنج مقصد برتر گردشگری اروپا قرار داشته، اعتصابهای... گردشگری آلمان و چالش اعتصاب

sterik

در شرایطی که آلمان طی سالهای اخیر همواره در جمع 10 مقصد برتر گردشگری جهان و پنج مقصد برتر گردشگری اروپا قرار داشته، اعتصابهای مداوم در ماههای اخیر به چالشی برای صنعت گردشگری این کشور تبدیل شده است.
در آخرین مورد این اعتصابات از روز گذشته رانندگان قطار برای نهمین بار در یازده ماه اخیر دست به اعتصاب نامحدود زدند که از روز سه شنبه برای قطارهای باری و از امروز برای قطارهای مسافربری آغاز می شود، این در حالیست که در ماههای گذشته اعتصابهای گسترده به چالشی برای صنعت گردشگری آلمان تبدیل شده و کارشناسان نیز یکی از دلایل عدم احیا صنعت گردشگری یونان را نیز با وجود اقدامات انجام شده اعتصابهای مداوم می دانند.

آلمان در حال حاضر یکی از مقاصد برتر گردشگری جهان بویژه برای گردشگران ثروتمند عرب بوده و مدتی قبل نیز سازمان رقابت‌پذیری سفر و گردشگری با در نظر گرفتن 24 عامل آلمان را که از جاذبه‌های گردشگری تاریخی و طبیعی فراوانی بهره می‌برد به عنوان امن‌ترین مقصد گردشگری جهان انتخاب کرد.

فارس

iranerbild

No comments so far.

Be first to leave comment below.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.