job job job  job        jobjob job  job

بی بی سی و آمریکا از داعش حمایت می کنند

 BBC-ISIS-map-2

IranBild: سقوط رمادی نشان داد که سپردن مدیریت جنگ با داعش بدست آمریکا و ائتلاف کشورهای عرب مرتجع که حامیان اصلی داعش هستند به معنی سپردن کلید دروازه های یک شهر به دشمن است. مدیران عراقی متوجه شدند که سقوط رمادی یک توطئه آمریکایی برای تجزیه عراق بوده است. متاسفانه ارتش عراق پر از نفوذی های بعثی حامی داعش و کشورهای دشمن عراق هستند. عامل اصلی سقوط شهرها همین عوامل نفوذی هستند. که با لابی رسانه ایی و حمایت های بی بی سی، الجزیره، العربیه مانع به کار گیری نیروهای مردمی می شوند که نیروهای خالص و یک دست هستند. پس از سقوط الرمادی بی بی سی یا جملات تحریک بر انگیز نوشته است نیروهای تحت حمایت ایران به الرمادی نزدیک می شوند.

موقعی که داعش به شهری حمله می کند از آنها به عنوان نیروهای سنی یاد می کنند به محض اینکه دولت عراق به کمک بسیج قصد پوشاندن خیانت ارتشی های بعثی عراق را دارد این رسانه ها از جمله بی بی سی با بیشرمی نیروهایی که برای باز پس گیری شهر ها می روند را نیروهای ایرانی معرفی می کنند. بی بی سی حتی از لفظ تروریست برای داعش و جبهه النصره خودداری می کند و آنها را پیکارجو می نامند. تا زمانی که دولت عراق به این نتیجه نرسد که مدیریت جنگ واحد نشود سقوط شهرها ادامه خواهد یافت و این فشارها برای آن است که اجازه ندهند بسیج عراق بسوی موصل برود.

BBC-ISIS-map-

بسیار عجیب است وقتی مشخص شد دولت آمریکا دنبال تشکیل کشور سنی میان عراق و سوریه همسو با دولت اردن هست چگونه هنوز توصیه های آمریکایی ها را که عامل اصلی سقوط موصل و الرمادی بودند می پذیرند و نیروهای مردمی را کنار میزنند.

ارتش عراق به خاطر نفوذ و تحمیل مدیران خائن هرگز برای بازپس گیری شهرهای عراق اقدامی نخواهد کرد. مردم عراق تنها با سپردن مدیریت جنگ به بسیج و نیروهای مردمی عراق از دست داعش رهایی خواهد یافت.

ایرانبیلد

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

بازگشت به بالا


Iran
Iran
Iran
Greenmatech
Iran
notruf

     job