job job job  job        jobjob job  job

امام سلمان بعد از خلیفه ابوبکر

emam salman

وهابی ها که سالهای زیادی است که آرزوی خلافت اسلامی و رهبری جهان اسلام دارند از مراکش تا اندونزی را ملک شخصی خود و حاکمان این کشورها را کارگزاران خود می دانند و تنها مانع را ایران در قلب این جهان اسلام می دانند. آنها همیشه با حسادت زیاد تحولات ایران و رفتار رهبران ایران را رصد می کنند و هر کاری که ایرانیان می کنند می خواهند دقیقا همان سناریو را بعد از ایران انجام دهند و معمولا هم دنبال تخریب روابط ایران با کشورهایی هست که به ایران نزدیک شده اند. بعد از آنکه مدتها رهبر ایران آیت الله خامنه ایی در جهان عرب و اسلامی به امام معروف شده است و حتی سعود فیصل وزیر خارجه عربستان ایشان را امام خامنه ای خطاب کرد ملک سلمان که هنوز نیامده و دستش به خون و جنایت بزرگ در یمن آلوده شده است هوس کرده است امام مسلمین جهان باشد آنهم به خاطر حسادت و نداشتن محبوبیت حتی در میان شاهزادگان سعودی و قصر خودش در میان خاندان سعود.

خبر > دیوان پادشاهی عربستان با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد لقب سلمان بن عبدالعزیز از “ملک” به “امام” تغییر می‌کند. به گزارش خبرگزاری رسمی عربستان (واس)، دیوان پادشاهی عربستان در بیانیه‌ای اعلام کرد که سلمان بن عبدالعزیز، پادشاه این کشور تمایل دارد که لقب خود را از ملک سلمان به “امام سلمان” تغییر دهد.

در این بیانیه آمده است: با توجه به تمایل سلمان بن عبدالعزیز برای تغییر لقب ملک، لقب وی پس از ارائه لقب جدید به هیات علمای عربستان تغییر خواهد کرد.

هیات علمای عربستان نیز توافق کردند لقب سلمان بن عبدالعزیز از ملک به امام تغییر یابد و لقب رسمی پادشاه عربستان امام سلمان بن عبدالعزیز شود.

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

بازگشت به بالا


Iran
Iran
Iran
Greenmatech
Iran
notruf

     job