job job job  job        jobjob job  job

اعتراض عابدینی به عدم اهلیت خریدار پرسپولیس

abedini

امیر عابدینی پس از روشن شدن نتیجه مزایده سوم پرسپولیس با گلایه شدید از برنده نشدن شرکت استیل آذین گفت: منتظرم تا ببینم که چرا سیستم صلاحیت ما را تایید نکرده است. باید مدارک را ببینم تا ریز مطالب را بگویم. شرکت استیل آذین بدهی ندارد و آقایان می‌گویند هدایتی در شرکتی دیگر بدهکار بانکی است. ما 5 ماه پیش یک ماشین از سازمان خصوصی‌سازی گرفتیم اما نگفتند شما بدهکارید اما الان این حرف را می‌زنند.

او افزود: کسی متخلف است که وقتی پول می‌گیرد با لابی و رانت از بانک این پول را گرفته باشد اما اگر وثیقه گذاشته باشید و پرداخت‌هایتان را هم انجام داده باشید، مشکل خاصی وجود ندارد. در حال حاضر یک اختلاف با بانک وجود دارد که می‌شد با یک اغماض آن را ندیده گرفت. صحبت روی خصوصی‌سازی نیست. صحبت من این است که این سه نفری که اهلیت را تایید نکرده‌اند باید اقناع کنیم و این کار را هم خواهیم کرد.

عابدینی افزود: می‌توانیم ثابت کنیم که بدهی‌مان را پرداخت کرده‌ایم و تنها یک اختلاف با بانک وجود دارد. ما گفتیم اگر باشگاه را با سود 20 درصد و اقساط 5 ساله واگذار کنند وارد می‌شویم و این کار را هم کردیم. واقعا نگرانم. اگر اسناد و مدارک و صحبت‌های این کمیته سه نفره من را مجاب کند که می‌گویم دم‌تان گرم اما اگر قانع نشدم به مردم نگرانی‌هایم را می‌گویم.

وی اضافه کرد: در حال حاضر اراده‌ای وجود دارد که این دو باشگاه را در اختیار دولت باقی بگذارد و این نگران کننده است. مردم و پیشکسوتان از حضور خریدار جدید پرسپولیس یعنی شرکت استیل آذین خوشحال بودند و به شعف آمدند اما الان می‌بینیم که اهلیت را تایید نمی‌کنند و توجه ندارند که فوتبال و ورزش می‌توانند هنجارسازی کنند.

ایسنا

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

بازگشت به بالا


Iran
Iran
Iran
Greenmatech
Iran
notruf

     job