job job job  job        jobjob job  job

تحریم جشن پیروزی مسکو

RUSSIA-V-DAY-PARADE-REHEARSAL

از آنجا که روسیه با غرب به علت حمایت از ناآرامی های اوکراین تنش دارد، رهبران آمریکا، فرانسه و آلمان اعلام کرده اند، در این مراسم شرکت نخواهند کرد. رژیم صهیونیستی در تلاش برای حفظ منافع جوامع یهودیان در روسیه و اوکراین، در بحران اوکراین دخالت نکرده و به همین علت روابط خود را با هر دو کشور روسیه و اوکراین حفظ کرده است.

برابر اعلام وزارت امور خارجه رژیم صهیونیستی، سفیر این رژیم در جشن پیروزی روسیه شرکت خواهد کرد.

دفتر نخست وزیری و وزارت امور خارجه ارژیم صهیونیستی علت غیبت هیئت عالی رتبه این رژیم را در مراسم مسکو توضیح نداده اند.

اما همزمانی برگزاری این جشن با تنش های میان اسرا و روسیه بر سر تصمیم لغو ممنوعیت تحویل سامانه دفاع موشکی اس سیصد به ایران که احتمالا تا پایان سال به ایران تحویل می شود، در این تصمیم گیری بی تاثیر نبوده است.
پیروزی اتحاد جماهیر شوروی سابق بر آلمان نازی یک غرور ملی و پیروزی میهنی بسیار بزرگ است که هر ساله جشن بزرگی به همین علت در روسیه برگزار می شود.

این روزنامه همچنین در گزارشی به شکست سیاست تازه رژیم صهیونیستی برای نزدیک شدن به روسیه پرداخت و اعلام کرد، موضوع تحویل سامانه موشکی اس 300 به ایران سیلی محکمی بر صورت نتانیاهو بود.
از سوی دیگر پوتین نسبت به فروش تسلیحات مرگبار از رژیم صهیونیستی به اوکراین هشدار داده بود.

پوتین در این باره گفت: با فروش تسلیحات به اوکراین، اسرائیل به هدف خود دست نخواهد یافت بلکه فقط باعث برجا ماندن قربانیان بیشتری خواهد شد و تغییری در واقعیت کنونی ایجاد نخواهد کرد.

این اظهارات پوتین پس از انتشار اخباری مبنی بر تلاش رژیم صهیونیستی برای فروش برخی تسلیحات پیشرفته به اوکراین در واکنش به چراغ سبز روسیه برای تحویل سامانه اس-300 به ایران پس از سال ها صورت گرفت.

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

بازگشت به بالا


Iran
Iran
Iran
Greenmatech
Iran
notruf

     job