job job job  job        jobjob job  job

انتقاد نتانیاهو از رژه ارتش ایران و پوتین

putin

نخست وزیر رزیم اسراییل گفت: دیروز رژه نیروهای نظامی در تهران و نمایش سلاح های ایران را برای جهانیان می دیدم؛ گفت: هر سال که می گذرد موشک ها هم به لحاظ دقت و هم به لحاظ قدرت و مهلک بودن بزرگ تر و قدرتمند تر می شوند، هرچند یک مساله هیچگاه تغییر نمی کند و آن شعار «مرگ بر اسراییل» روی موشک ها است.

  نخست وزیر رژیم اسراییل از زمان اعلام تصمیم روسیه مبنی بر وفای به عهد این کشور برای تحویل سامانه دفاع موشکی اس 300 به ایران، بیشتر منزوی شده است. به گزارش پایگاه خبری تایمز آو اسراییل بنیامین نتانیاهو امروز (یکشنبه) گفت که تصمیم رییس جمهوری روسیه در زمینه تحویل سامانه موشکی پیشرفته اس 300 به ایران را با جدیت پیگیری می کند.

ولادیمیر پوتین رییس جمهوری روسیه اصرار تلفنی روز پنجشنبه نتانیاهو برای جلوگیری از تحویل سامانه موشکی اس 300 به ایران را رد کرد. شبکه دو تلویزیوناسراییل احتمال داده است که نتانیاهو شخصا برای متقاعد کردن پوتین به مسکو سفر کند.

ولادیمیرپوتین رییس جمهوری روسیه روز شنبه در واکنش به گزارش رسانه های صهیونیستی در خصوص تصمیم تل آویو برای فروش سلاح به اوکراین در مقابله به مثل با اقدام مسکو، به رژیم صهیونیستی هشدار داد.

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

بازگشت به بالا


Iran
Iran
Iran
Greenmatech
Iran
notruf

     job