Saturday, 18. April 2015  ir    ir ir
بورس کالاي ايران در نمايشگاه سرمايه گذاري اشتوتگارت آلمان بورس کالاي ايران در نمايشگاه سرمايه گذاري اشتوتگارت آلمان
نمایشگاه سرمایه گذاری اشتوتگارت آلمان ( 2015/Invest)، با حضور نمایندگان بازار سرمایه ایران آغاز به کار کرد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه(سنا)،... بورس کالاي ايران در نمايشگاه سرمايه گذاري اشتوتگارت آلمان

Bafin-E-Commerce

نمایشگاه سرمایه گذاری اشتوتگارت آلمان ( 2015/Invest)، با حضور نمایندگان بازار سرمایه ایران آغاز به کار کرد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه(سنا)، در این نمایشگاه دو روزه که از روز جمعه آغاز به کار کرده است، نمایندگان بورس ها، بانک ها و نهادهای سرمایه گذاری کشورهای اروپایی از جمله فرانسه، آلمان و انگلیس و نیز شرکت هایی از آمریکا با هدف جذب سرمایه گذاران خارجی ، توانمندی های خود را ارائه می کنند.
بورس کالای ایران که در سومین حضور خود در این نمایشگاه با شعار quotation mark بورس کالای ایران دروازه تجارت خاورمیانه quotation mark شرکت کرده است ، تلاش می کند با ارائه مزیت های خرید و فروش کالای های صنعتی-فلزی، فرآورده های نفتی و پتروشیمی و نیز محصولات کشاروزی در این بورس، شرکت های خارجی فعال در این حوزه ها را برای بهره گیری از مزیت های این بازار متشکل کالایی در منطقه خاورمیانه، جذب کند.
در حاشیه روز اول برگزاری این نمایشگاه، نمایندگان نهاد ناظر بازار سرمایه آلمان(Bafin) ضمن استقبال از حضور بورس کالای ایران، آمادگی خود را برای توسعه همکاری بازار سرمایه آلمان با این بورس اعلام کرد.
همچنین نمایندگان بورس اشتوتگارت، شرکت تجارت کالایی(Commodity Trade)، شرکت فعال در حوزه نرم افزار و سخت افزارهای مالی XECURIS، شرکت خدمات مالی بین المللی استراسبورگ و گروه نشریات مالیWeimerو روزنامه Euro am Sonntagچاپ آلمان و از شرکایوال استریت ژورنال، با نمایندگان بورس کالای ایران دیدار و گفتگو کردند.
شماری از فعالان بازارهای مالی بین المللی با حضور در مقابل غرفه بورس کالای ایران شاهد ارائه نمایندگان بورس کالای ایران درباره زمینه های فعالیت در این بازار متشکل کالایی بودند.
نمایشگاه سرمایه گذاری اشتوتگارت از سابقه ای 16 ساله برخوردار است و در رویداد سال 2015 این نمایشگاه، افزون بر 100 بانک، بورس و نهاد سرمایه گذاری بین المللی شرکت دارد.
همچنین این بار کتاب نمایشگاه اینوست 2015 ، بورس کالای ایران را به عنوان یکی از شرکت کنندگان در کنار موسسات مالی بزرگی همچون بورس های فرانکفورت، اشتوتگارت و بانک های اچ اس بی سی و کامرز بانک، معرفی کرده است.

iranerbild

No comments so far.

Be first to leave comment below.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.