Monday, 13. April 2015  ir    ir ir
اخطار بمبگذاری در جرمن وینگز اخطار بمبگذاری در جرمن وینگز
جرمن وینگز که شاخه ارزان‌قیمت خطوط هوایی «لوفت‌هانزا» آلمان است، در ماه گذشته در پی یک سقوط یک فروند هواپیمای آن در بخش فرانسوی... اخطار بمبگذاری در جرمن وینگز

germanwings

جرمن وینگز که شاخه ارزان‌قیمت خطوط هوایی «لوفت‌هانزا» آلمان است، در ماه گذشته در پی یک سقوط یک فروند هواپیمای آن در بخش فرانسوی آلپ، در مرکز توجه رسانه‌ها قرار گرفته است.

در حادثه یک ماه قبل، یک هواپیمای ایرباس 320 این شرکت، به دلیل آنچه تلاش کمک خلبان برای خودکشی عنوان شده، سقوط کرد و تمامی 150 سرنشین آن، از جمله دو ایرانی، جان خود را از دست دادند.

جرمن وینگز اعلام کرد که یکشنبه شب هواپیماهای پرواز شماره 4U 826 این شرکت که قرار بود راهی میلان ایتالیا شود، پیش از آغاز پرواز، به دستور برج مراقبت فرودگاه کلن بن آلمان متوقف و تخلیه شده است.

این شرکت اعلام کرده است که خدمه پرواز و تمامی سرنشینان، که تعداد آن‌ها اعلام نشده، به سرعت این هواپیمای ایرباس 320 را ترک کرده‌اند. این اقدام به دستور پلیس صورت گرفته، اما جزئیاتی در مورد آن منتشر نشده است.

به نوشته خبرگزاری رویترز، نیروهای پلیس این هواپیما را به کمک سگ‌های جست‌وجوگر مورد بازرسی قرار داده‌اند و شرکت به مسافران پروازهای جایگزین را پیشنهاد کرده است.

iranerbild

No comments so far.

Be first to leave comment below.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.