Monday, 13. April 2015  ir    ir ir
ایران قهرمان جام جهانی شد/ ایران ۵ – ۳ آمریکا ایران قهرمان جام جهانی شد/ ایران ۵ – ۳ آمریکا
در پی قهرمانی مقتدرانه تیم ملی کشتی آزاد جمهوری اسلامی ایران در رقابت‌های جام جهانی آمریکا، رهبری با صدور پیامی از کشتی‌گیران و مربیان تیم... ایران قهرمان جام جهانی شد/ ایران ۵ – ۳ آمریکا

koshti

در پی قهرمانی مقتدرانه تیم ملی کشتی آزاد جمهوری اسلامی ایران در رقابت‌های جام جهانی آمریکا، رهبری با صدور پیامی از کشتی‌گیران و مربیان تیم ملی کشتی آزاد قدردانی کردند.

متن پیام :

بسم الله الرحمن الرحیم
کسب مقام قهرمانی جام جهانی را به کشتی‌گیران و دست اندرکاران تیم ملی کشتی آزاد کشور عزیزمان ایران تبریک می گویم و از اینکه فرزندانمان توانستند بار دیگر در عرصه بین المللی برای این ملت شریف افتخارآفرینی کنند خدا را شکر می کنم.
سیّد علی خامنه‌ ای
24 فروردین 1394

وزیر ورزش و جوانان امروز دوشنبه، در پیامی قهرمانی تیم ملی کشتی آزاد ایران در رقابت های جام جهانی آمریکا را تبریک گفت و از تلاش های آزادکاران ایرانی قدردانی کرد.

در بخشی از پیام محمود گودرزی آمده است: پیروزی مقتدرانه تیم ملی کشتی آزاد کشورمان مقابل آمریکا در فینال رقابت های جام جهانی، نشان دیگری از شایستگی ها و توانمندی های جوانان دلیر این سرزمین است.

تیم ملی کشتی آزاد ایران با شکست 5 بر 3 تیم آمریکا، میزبان جام جهانی در سالن فروم لس آنجلس چهارمین سال پیاپی به مقام قهرمانی این مسابقه ها دست یافت.

ایران قهرمان جام جهانی کشتی 2015 شد

این رقابت ها در ورزشگاه لس آنجلس آمریکا برگزار شد و درنهایت در ساعت 6:55 دقیقه کشتی گیران ایرانی توانستند با نتیجه 5 – 3 حریف را شکست دهند و قهرمان شوند. مراسم اهدای جوایز برگزار شد و جام جهانی بر بالای دستان دلاورمردان ایران قرار گرفت.
هشتمین دیدار / کمیل قاسمی – ری زاچ
اگر بتوانیم دراین دیدار پیروز شویم، نتیجه را 5 – 3 برنده می شویم. این دیدار اهمیت دارد و اگر کمیل قاسمی برنده شود، کار به امتیاز شماری نمی کشد. کمیل اخطار 30 ثانیه می گیرد و با توجه به یک امتیاز را واگذار می کند. نتیجه وقت اول همین یک – صفر به سود آمریکایی رقم میخورد. حریف آمریکایی از قدرت بدنی خوبی برخوردار است. تمام سالن کمیل را تشویق می کنند. اخطار 30 ثانیه به ری زاچ داده می شود. یک امتیاز فنی به ایرانی داده می شود و یک اخطار به ورزشکار آمریکایی داده می شود. رقابت بسیار حساس است. کمیل قاسمی می باست حریف را خاک کند تا اخطار دوم را نگیرد. قاسمی موفق می شود حریف را خاک کند. در 20 ثانیه مانده به پایان دیدار، نتیجه 3 – 1 می شود و کشتی گیر ایرانی حریف را شکست می دهد. به این ترتیب پنجمین پیروزی را به دست می آورد و قهرمان می شود.

iranerbild

No comments so far.

Be first to leave comment below.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.