مخالفان کیروش چه کسانی هستند | ایرانبیلد

 job jobjobjob                                                 job 

مخالفان کیروش چه کسانی هستند

alireza-asadi2

با اینکه همه نظر سنجی ها عمومی نشان از این دارد که اکثریت مردم ایران کیروش را دوست دارند اما مثل همیشه عده ای هستند که افکار عمومی برای آنها اهمیت ندارد. خودبرتربینی ها و حسادت ها مانع از آن می شود که منصف باشند.

امشب شبکه خبر گفتگویی درباره ماندن کیروش انجام داد. مایلی کهن و خداد عزیزی به عنوان مخالف و آقاجانیان و علی جوادی به عنوان موافق حضور داشتند

مایلی کهن و خداد تلاش داشتند القاء کنند تشخیص مردم اشتباه هست و صدا وسیما بر ذهنیت مردم تاثیر داشته است. صرفنظر از اینکه این سخن توهین به شعور مردم است سابقه نشان داده است صدا و سیما کمتر اثری بر قضاوت مردم دارد. گاهی حتی مردم رفتار متفاوت نشان می دهند.

علی جوادی در آخرین سخن خود گفت چرا مربیان با دانش ایران مانند منصوریان و یحی گل محمدی موافق ماندن کیروش هستند؟

جالب اینجاست مربیانی که به کیروش تهمت دلالی زدند خودشان سابقه مافیا در فوتبال دارند و از نظر اخلاقی و شخصیتی در سطح مقبول برای جامعه نبودند.

مربیان مخالف حتی ضد خود هم بیانیه های تند صادر می کردند و به هم فحاشی می کردند و به هم تهمت می زدند

همین دسته تحمل یک مربی با اخلاق و محبوب و دوست داشتنی را در ایران ندارند. مسئولان غیرورزشی هم که از طرف دولت و وزرات ورزش به فدراسیون تحمیل می شوند با سابقه سیاسی و مدیریتی دولتی خود با مربی تیم ملی و بازیکنان مثل یک کارمند دون پایه رفتار می کنند

فوتبال ایران در استانه تحول خوب هست اما اگر مخالفان بگذارند کیروش و تفکراتش که دنبال نظم و تغییر اولویت ها در فوتبال است قطعا برای آینده فوتبال ایران بهتر خواهد بود.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

بازگشت به بالا


Reportage
Iran
notruf

     job