job job job job job  job           jobjob    

حزب حاکم CDU آلمان خواهان پایان فوری تحریمها شد

Michael Fuchs

به گزارش فرانس پرس از برلین، «میشائیل فوکس» (Michael Fuchs)، معاون گروه پارلمانی این حزب که در سال 1945 بنیان نهاده شد و از آن زمان تا کنون مرام سیاسی خود را دموکرات مسیحی قرار داده است، امروز شنبه اعلام کرد حالا که چارچوب توافقنامه ای درباره فعالیت های هسته ای ایران در لوزان سوئیس به دست آمده است، آلمان باید هرچه زودتر برای کاهش تحریم های اعمال شده علیه ایران اقدام کند.

این نماینده مجلس آلمان افزود: اکنون که این توافقنامه به دست آمده است و بر فعالیت های هسته ای ایران کاملا نظارت صورت می گیرد، ما می بایست تحریم های اعمال شده علیه ایران را هر چه زودتر کاهش دهیم.

بر این اساس، شماری از فدراسیون های اقتصادی آلمان از این چارچوب توافقنامه که میان ایران و قدرت های جهانی در لوزان سوئیس به دست آمد استقبال کردند و آن را برای از سرگیری روابط بازرگانی گسترده با تهران به فال نیک گرفتند.


فدراسیون اتاق بازرگانی و صنایع آلمان به ظرفیت بزرگی که اقتصاد ایران برای اقتصاد آلمان دارد اشاره کرد. فلیک نوگارت، کارشناس امور بازرگانی فدراسیون اتاق بازرگانی و صنایع آلمان، در این باره گفت علاقه ایران برای خرید ماشین آلات، کالاهای تجهیزاتی، صنایع خودروسازی، صنایع شیمی، دارویی، فناوری های پزشکی و انرژی های برگشت پذیر ساخت آلمان بسیار بالاست.

فدراسیون صنایع ماشین آلات آلمان با انتشار بیانیه ای، با تاکید بر اینکه «توافقنامه لوزان از آنچه پیش بینی می شد بهتر است»، از بانک های ‌آلمانی نیز خواست در سیاست خود درباره داد و ستد با ایران بازنگری کنند و نیازهای احتمالی سرمایه گذاران در ایران را از هم اکنون تدارک ببینند.

شبکه خبر

Share

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

بازگشت به بالا


 width=270
 width=270
Iran
Greenmatech
Iran
notruf

     job