job job job job job  job           jobjob    

آمادگی نیروهای عصائب اهل الحق عراق برای دفاع از یمن

حملات هوایی به یمن  (5)

پایگاه اینترنتی العالم اعلام کرد: نیروهای عصائب اهل الحق عراق برای دفاع از یمن در برابر حمله “ائتلاف سعودی – اسرائیلی” به این کشور اعلام آمادگی کرد.
براساس گزارش رسیده: “حسن سالم” رئیس فراکسیون “الصادقون” پارلمان عراق وابسته به عصائب اهل الحق گفت: ما ائتلاف شوم عربی علیه یمن را محکوم می کنیم؛ اتحادیه عرب را دولت آمریکا و موساد اسرائیل اداره می کنند.
وی با انتقاد از موضع متناقض کشورهای عربی درباره مسایل منطقه افزود: چرا در قبال جنایات رژیم صهیونیستی در غزه و حوادث عراق ائتلاف عربی تشکیل نشد.
این نماینده پارلمان عراق تاکید کرد: ما به عنوان گروه های مقاومت اسلامی حمله عربستان با کمک برخی کشورهای همسو با غرب به یمن را محکوم می کنیم و برای پیوستن به انصار الله برای حمایت از مردم این کشور در برابر این حمله وحشیانه اعلام آمادگی می کنیم.
جنگنده های عربستان سعودی با مشارکت 10 کشور از جمله پنج کشور عضو شورای همکاری خلیج فارس (به استثنای عمان) و حمایت آمریکا از نیمه شب چهارشنبه در تجاوز به یمن حملات خود به مناطق مختلف این کشور بویژه شهر صنعا را آغاز کردند؛ تجاوزی که تاکنون منجر به کشته شدن دهها شهروند یمنی و زخمی شدن شمار زیادی دیگر شده است.

Share

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

بازگشت به بالا


 width=270
 width=270
Iran
Greenmatech
Iran
notruf

     job