Thursday, 26. February 2015  ir    ir ir
آلمانی ها از صهیونیست ها می ترسند آلمانی ها از صهیونیست ها می ترسند
آلمانی ها بقدری از صهیونیست می ترسند که به کارهای ناکرده هم اعتراف می کنند درحالیکه هیچ برنامه ای برای کشتار جمعی یهودیان در... آلمانی ها از صهیونیست ها می ترسند

holocast

آلمانی ها بقدری از صهیونیست می ترسند که به کارهای ناکرده هم اعتراف می کنند درحالیکه هیچ برنامه ای برای کشتار جمعی یهودیان در دولت نازی وجود نداشت و این تخیلات و توهمات تنها از درون دادگاه نورنبرگ برای اولین بار مطرح شد و هیچ کدام از افسران و سرداران نازی از وجود آن خبر نداشته و حتی تعجب کردند و گفتند اولین بار است که می شنوند.

تنها برنامه آنها جمع آوری و اخراج آنها از اروپا بود طبق مدارک بدست آمده نازی ها می خواستند یهودی ها را به ماداگاسکار تبعید کنند.

اردوگاه آشویتز مخصوص یهودیان نبود البته یهودیان هم در میان بقیه اسرا بودند. به گمان می رسد نهایتا بین ۳۰۰ تا ۵۰۰ هزار یهودی به طور واقعی در جنگ دوم کشته شدند آن هم به طور تصادفی نه به جرم یهودی بودن!

یهودی ها هم در لابلای دیگر گشته شدگان یافت می شدند اما اتفاقا به دلیل مهاجرت اجباری و فرار به اسراییل میزان کشته های آنها به نسبت خیلی کمتر از دیگر مردم اروپا بود.

کل یهودی های آن موقع اروپا شش میلیون نبودند و اکنون کل یهودی های جهان حداکثر ۱۵ میلیون است!

 از بازتاب مسابقه هولوکاست در ایران در آلمان در ادامه آورده می شود:

مارتین شفر، سخنگوی وزارت امور خارجه آلمان، روز چهارشنبه، ششم اسفند، گفت که دولت آلمان از برگزاری این مسابقه در ایران «غافلگیر» شده است. آقای شفر افزود: «دولت آلمان همگام با دولت اسرائیل و بسیاری از هم‌پیمانان خود در جامعه بین‌الملل خواهان آن است که با احترام از شش میلیون قربانی هولوکاست یاد شود.»

به گزارش رسانه‌های آلمان، فولکر بک، رئیس گروه دوستی آلمان و ایران در بوندستاگ (مجلس آلمان)، به رسانه‌های کشورش گفت که باید با این حرکت در ایران «برخورد قاطعی شود».

احزا ب سوسیال دموکرات و چپ آلمان نیز از این امر انتقاد کرده و از جمله آن را «رفتاری منزجرکننده» نامیده‌اند.

iranerbild

No comments so far.

Be first to leave comment below.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.