Tuesday, 24. February 2015  ir    ir ir
افزایش شمار پرواز میان ایران و  آلمان افزایش شمار پرواز میان ایران و  آلمان
به گزارش خبرگزاری “ایرنا” روز یکشنبه (۲۲ فوریه/ ۳ اسفند) در مراسمی که با حضور علی ماجدی، سفیر ایران در آلمان و مسوولان خطوط هوایی... افزایش شمار پرواز میان ایران و  آلمان

majedi

به گزارش خبرگزاری “ایرنا” روز یکشنبه (۲۲ فوریه/ ۳ اسفند) در مراسمی که با حضور علی ماجدی، سفیر ایران در آلمان و مسوولان خطوط هوایی “گرمانیا” در فرودگاه “شونه‌فلد” شهر برلین برگزار شد، خط هوایی تهران- برلین این شرکت افتتاح شد.

سفیر ایران در برلین با اشاره به «افزایش شمار پروازه‌ای میان دوکشور به علت توسعه روابط اقتصادی» بر اهمیت “پروازهای بدون توقف میان پایتخت دو کشور” تاکید کرده‌است.

“گرمانیا” یکی از خطوط هوایی آلمان است که فعالیت خود را از سال ۱۹۷۹ آغاز کرده است. این شرکت که در ابتدا تنها به کشورهای اروپایی پرواز داشت، اکنون با بیش از ۸۵۰ پرسنل، شبکه پرواز خود را تا شمال آفریقا و غرب آسیا گسترش داده است. “گرمانیا” در هفته دو پرواز از فرودگاه “شونه‌فلد” برلین به تهران خواهد داشت.سفیر ایران در برلین اعلام کرده است که این شرکت هواپیمایی به زودی دو پرواز هفتگی هم از شهر دوسلدورف آلمان به تهران و همچنین یک پرواز از هامبورگ به مشهد خواهد داشت.

iranerbild

No comments so far.

Be first to leave comment below.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.