job job job  job        jobjob job  job

افزایش ازدواج با اتباع غیر ایرانی

download

به گزارش دفتر آمار و اطلاعات جمعیتی سازمان ثبت احوال، در ۹ ماهه امسال ۶۱۵ مورد ازدواج زنان ایرانی با مردان اتباع غیرایرانی در پایگاه اطلاعات جمعیتی سازمان ثبت احوال ثبت شده است. بر این اساس، آمار ازدواج مردان اتباع غیرایرانی با زنان ایرانی یک در هزار در مقابل کل آمار ثبت شده از ازدواج در سال جاری است.

بر مبنای این آمار، در زمان ازدواج میانگین سنی مردان اتباع غیر ایرانی 38.2 سال و میانگین سنی زنان ایرانی 33.6 سال بوده است. بیشتر زنان ایرانی که با مردان اتباع غیر ایرانی ازدواج کرده‌اند بیشتر بین 25 تا 29 سال بوده است که شامل 138 مورد می‌شود. 116 مورد نیز در فاصله سنی 30 تا 34 سال قرار دارد. 145 مورد از زنان ایرانی در گروه سنی 30 تا 34 سال و 136 مورد در فاصله سنی 25 تا 29 سال قرار دارند.

90 ازدواج زنان ایرانی با مردان اتباع غیر ایرانی در استان تهران، 48 مورد در استان خوزستان، 44 مورد در استان قم، 42 مورد در استان آذربایجان غربی و 36 مورد در استان خراسان رضوی ثبت شده است.

آمار ازدواج مردان ایرانی با زنان اتباع غیرایرانی در 9 ماهه اول سال جاری 560 مورد بوده در حالی که سال گذشته این آمار 453 مورد بود. این آمار نشان دهنده رشد 23.6 درصدی ازدواج مردان ایرانی با زنان اتباع غیر ایرانی است.

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

بازگشت به بالا


Iran
Iran
Iran
Greenmatech
Iran
notruf

     job