job job job  job        jobjob job  job

شکست رسمی پروژه عینک گوگل

farhangnews_90799-266938-1410164524

به گزارش ایران بیلد به نقل از ان سی پی آر، این شرکت که حدود دو سال است در حال طراحی و تبلیغات گسترده برای عینک یاد شده است می گوید مرحله اول طراحی و عرضه این عینک رسما به پایان رسیده است.

عینک مذکور برای عکاسی و فیلم برداری، اتصال به اینترنت بی سیم و دریافت اطلاعات ارزش افزوده از محیط اطراف مورد استفاده قرار می گیرد. اما چندان مورد استقبال عمومی قرار نگرفت.

کارشناسان معتقدند قیمت بالای این عینک، عدم طراحی برنامه های جانبی متعدد، عرضه محصولات رقیب و قدرتمند در شکست این طرح جاه طلبانه گوگل تاثیرگذار بوده است. البته این اولین بار نیست که گوگل طرحی جاه طلبانه را به اجرا گذاشته و شاهد شکست آن است.

تیم طراح این عینک در بیانیه ای اعلام کرده که عینک گوگل نمرده، بلکه دوره ای انتقالی را پشت سر می گذارد و تیم طراح آن را برای آینده خواهد ساخت.

گوگل مدل فعلی از عینک خود را نسخه ای آزمایشی موسوم به Explorer نامیده و می گوید مدل های بعدی از آن در آینده عرضه می شوند. هر چند هیچ زمانی برای عرضه مدل تازه عینک گوگل اعلام نشده است. از سوی دیگر قرار است کار طراحی این عینک از آزمایشگاه گوگل گرفته و به واحد دیگری منتقل شود.

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

بازگشت به بالا


Iran
Iran
Iran
Greenmatech
Iran
notruf

     job