job job job job job  job           jobjob    

پیراهن تیم ملی باز هم حاشیه‌ساز شد

132177_594

بنا بر ادعای مسئولان کنفدراسیون فوتبال آسیا، طرح پیراهن ایران در بازی با بحرین با آنچه مسئولان فدراسیون پیش از جام برای تأیید به AFC ارسال کرده بودند، متفاوت بوده و همین، واکنش کنفدراسیون فوتبال آسیا را در پی داشت.

بنا بر این گزارش، پر رنگ بودن بیش از حد پیراهن تیم ملی دلیلی است که مسئولان AFC از آن به ‌عنوان غیرمعمول بودن پیراهن تیم ملی در دیدار با بحرین یاد کرده‌اند. همین مسأله موجب شد تا مسئولان فدراسیون فوتبال پیش از بازی با قطر با توافق با مسئولان تیم حریف از پیراهن قرمز برای بازی دوم استفاده کنند، چون طرح یوزپلنگ در پیراهن سفید خیلی بیشتر از پیراهن قرمز به‌ چشم می‌آید و مسئولان تیم ملی برای کم کردن حساسیت AFC در بازی دوم با پیراهن قرمز به میدان رفتند؛ تدبیری که البته کارگر نشد و مسئولان AFC بعد از بازی با قطر به دلیل این تخلف ایران را پنج هزار دلار جریمه کردند.

نکته جالب ماجرا اما وقتی بود که مهدی محمدنبی در پاسخ به ایراد AFC گفته بود، ما پیراهن دیگری جز این پیراهن نداریم و مجبوریم همین‌ها را بپوشیم. نبی همچنین مدعی است که اشتباه از طرف اسپانسر تیم ملی، یعنی آل اشپورت صورت گرفته است و مبلغ جریمه را هم اسپانسر باید بپردازد.

البته این تنها حاشیه پیراهن‌های تیم ملی نیست. در جریان نقل مکان تیم ملی از ملبورن به سیدنی، بخشی از لباس‌های تیم ملی که پیراهن دروازه‌بان‌ها هم در آن بود، ناپدید شده و این مسأله هم مسئولان تیم ملی را به دردسر انداخته است. در هر حال اینکه تعدادی از لباس‌های ملی‌پوشان از جمله دروازه‌بانان ناپدید شده، قطعی است و مسئولان تیم هم درستی آن را تأیید کرده‌اند؛ اما اینکه به سرقت رفته یا گم شده است، مشخص نیست.

البته یکی از مسئولان تیم ملی عنوان کرد که لباس‌های گم شده، پیدا شده، اما اینکه مسئولان ایرانی به چاپ خانه‌ای در سیدنی سفارش حک شدن اسامی دروازه‌بان‌ها را روی پیراهن‌ها داده بودند هم صحت دارد.

با همه این‌ها به نظر می‌رسد، تیم ملی با پرداخت جریمه پنج هزار دلاری‌اش مشکلی برای پوشیدن پیراهن نداشته باشد؛ هرچند شاید مجبور شود به دلیل یوزپلنگ پررنگ پیراهنش تا پایان جام با پیراهن قرمز به میدان برود.

Share

output_nrpmHy

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

بازگشت به بالا


output_nrpmHy
 width=270
Iran
Iran
Greenmatech
Iran
notruf

     job