Tuesday, 16. December 2014  ir    ir ir
در حسرت یافتن یک تروریست از ایران در حسرت یافتن یک تروریست از ایران
ایرانبیلد> سی و اندی سال است که پس از انقلاب ایران  به خاطر به رسمیت نشناختن اسراییل هجمه های وسیعی از سوی غول های... در حسرت یافتن یک تروریست از ایران

haroon

ایرانبیلد> سی و اندی سال است که پس از انقلاب ایران  به خاطر به رسمیت نشناختن اسراییل هجمه های وسیعی از سوی غول های رسانه ایی جهان که عمدتا توسط لابی های اسراییلی هدایت می شوند تلاش می کنند تا ملت ایران را یک کشور تروریستی معرفی کنند. آنها شب و روز تلاش دارند تا ملت ایران را ملتی ترسناک و وحشتناک به جهان معرفی کنند و ایران را نا امن نشان دهند. آنها با صرف میلیارد ها دلار تلاش کردند تا ملت ایران را در نظر جهانیان یک هیولا نشان بدهند اما در حسرت معرفی حتی یک بار تروریست واقعی از ایران مانده اند.

در حسرت آن مانده اند چون ملت ایران ملتی با تمدن و فرهنگ 7 هزار ساله مکتوب و مستند و ملتی تحصیلکرده هستند. نمی توانند مدرکی منطقی و عقل پسند پیدا کنند تا تروریست بودن ملت ایران را ثابت کنند . غالب تروریست های منطقه از کشورهای پیرامونی ایران بویژه با تفکر سلفی و وهابی هستند.

سازمان های اطلاعاتی رقیب حسود و دشمن ایران همیشه با نمایش های مصحک تلاش داشتند یک حادثه تروریستی مرتبط با ایران را کارگردانی کنند. مثلا آخرین مورد با بی شرمی سقوط هواپیمای مالزیایی را به دو نوجوان معصوم و بی گناه ایرانی  که جزو مسافران بودند نسبت دادند و تا یک هفته هم روی این موضوع مانور دادند تا ثابت کنند ایرانی ها هر جا هستند تروریست هستند اما بعد یک هفته معلوم شد هواپیما در یک مانور نظامی که توسط آمریکایی ها در منطقه در حال اجرا بوده ساقط شده است. 

یا مورد مضحک دیگر که سازمان اطلاعات عربستان و اسراییل با هم هماهنگی هم مدیریت کردند موضوع یک روانی دیگر به نام ارباب سیار بوده است که زیر شکنجه اعتراف کرده که می خواستم سفیر عربستان در آمریکا را به دستور ایران ترور کنم . این موضوع بقدری مسخره بود که هیچکی در جهان باور نکرد. معمولا این پروژه ها و نمایش های سیاسی در آستانه یک توافق مهم میان ایران و اروپا یا ایران و آمریکا روی می دهد.

اکنون با این که تفکر تروریستی سلفی و وهابی در جهان توسط دولت عربستان در کل جهان مانند ویروس گسترده شده است متحدان دولت عربستان حتی یک بار هم جرات نمی کنند این کشور را به حمایت از تروریست متهم کنند. در حالیکه 99 درصد های ترورهای جهان ریشه در تفکر سلفی گری دارد که توسط دولت عربستان به طور رسمی تبلیغ می شود.

در حادثه 11 سپتامبر  همه مظنونین عربستانی بودند ولی دولت بوش به جای عربستان به افغانستان حمله کرد. در حالیکه دست عربستان و سلطان بن بندر رفیق صمیمی جورج دبلیو بوش در حادثه تروریستی 11 سپتامبر کاملا مشهود بود. القاعده در حقیقت  یک لشگر تروریستی برون مرزی دولت عربستان است و هر جا منافع آنها در خطر بیفتد آنها  را گسیل می کنند در یمن عراق افغانستان پاکستان و …

مورد دیگر بمب گذاری مرکز یهودیان آرژانتین بوده که بعد ار دو دهه تبلیغ ضد ایران معلوم شده که ایران هیچ نقشی نداشته است و اسراییل تنها دشمن خبیث ایران نه تنها برای ضربه زدن به حاکمیت ایران بلکه راه دشمنی با ملت ایران و فرهنگ آن برای بدنام کردن ایرانیان را در پیش گرفته است. آنها در هالیوود هم تلاش دارند ایرانی ها را خشن و بداخلاق و وحشی نشان بدهند در حالیکه همه کسانی که تلاش برای چنین هدفی دارند دستان خودشان به خون و جنایت و ارتکاب جرایم جنگی هزاران بار بیشتر آلوده است.

haroon

اما حادثه این روحانی خودخوانده که قطعا آخرین مورد نمایش مصحک سیستم های اطلاعاتی ضد ایران نخواهد بود مستمسکی شده برای ضربه زدن به حیثت ایران در حالیکه مدعی خودش گفته است که یک تغییر دین داده شده به مکتب سلفی هست  که با روح و خلقیات ملت ایران چه شیعه و چه سنی تفاوت دارد. متهم ‍که ی‍ک ‍کلاهبرادر فراری است در ایران آژانس مسافرتی داشته است ظاهرا تحت تاثیر فیلم های مارمول‍ک و آژانس شیشه ای به هنرپیشگی پرویز پروستویی بوده است. در این مورد اگر پلیش استرالیا اشتباه نمی کرد چه بسا حتی آن یک گروگان هم  کشته نمی شد. مگر اینکه طبق همان پروژه می بایست این گروگان گیر عقب مانده کشته می شد تا پروژه ضد ایرانی خود را عملی کنند.

جای سوال اینجاست چطور کسی که سابقه چهل تجاوز، قتل همسر و سوزاندن آن و ده ها مورد دیگر بزهکاری در استرالیا داشته همچنان آزاد بوده است؟ اینجاست که دوباره دست پلید رسانه های مرتبط با لابی های ضد ایرانی مشهود است.

جالب اینجاست برون داد این پروژه این بوده که مردم جهان  از فردای آن روز از ایرانی ها بپرسند چرا شما ایرانی ها از داعش حمایت می کنید؟ در حالی که چشمانشان به جنگ مستقیم ایران با داعش و حمایت علنی عربستان، اسراییل و دیگر کشورهای مرتبط بسته است. پس این تنها یک حادثه ساده نبوده بلکه با برنامه و بدست سازمان های اطلاعاتی رقیب بوده است.

در حالیکه روزانه صدها انتحاری از کشورهای دوست و متحد کشورهای اروپایی و آمریکا در منطقه خود را منفجر می کنند  در ایران حتی در هر 10 سال هم یک مورد ترور نمی توانند پیدا کنند  و مجبور می شوند به  به چنین نمایش های مصحکی روی آورند تا ملت ایران را در نظر جهانی ها تروریست نشان دهند.

ولی مطمئن باشند ایران در پایان بر همه این دشمنی ها و دسیسه ها پیروز خواهد شد و فرهنگ چندهزار ساله ایران که فرهنگ آیین مهر و عشق و دوستی است بر بخشی وسیعی از جهان سایه خواهد افکند.

همه ما ایرانیان در همه جای جهان این وظیفه مهم بر گردن ماست تا  پروژه ایران هراسی و سیاه نمایی ضد ملت ایران را با منش نکو و فرهنگ متعالی خودمان تا حد امکان خنثی نماییم. ملت ایران به ادب و فرهنگ همچون خورشید خود و به ریشه چند هزار ساله خود که به جهان در طول هزاران سال ، اندیشه و فرهنگ انسانی و علم ارزانی کرد می بالند. همه این سیاستهای خصمانه  ضد ملت ایران ناکام خواهد ماند و رو سیاهی جز برای دشمنان ملت ایران نخواهد ماند.

تیم ایرانبیلد

iranerbild

No comments so far.

Be first to leave comment below.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.