fblike job contact English English English 

سایت همسریابی رسمی

معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان گفت: راه اندازی سایت همسان گزینی راهکاری برای مقابله با فعالیت غیرمجاز 300 سایت همسریابی در کشور است. محمد گلزاری در گفت و گو با خبرنگار فارس در خصوص فعالیت غیر مجاز سایت های همسریابی گفت: متأسفانه این سایت‌ها هم اکنون به صورت غیر مجاز در کشور در حال فعالیت هستند که البته از طرف پلیس فتا با متخلفان در این زمینه برخوردهای قانونی انجام می‌شود.

 وزارت ورزش و جوانان و دفتر ازدواج و تعالی خانواده وزارت ورزش و جوانان به عنوان یکی از متولیان حوزه جوان برای مقابله با اینگونه سایت‌ها و توقف فعالیت آنها در نظر دارد سایت‌ همسان گزینی را با همکاری سایت تبیان و با اتصال به مراکز مشاوره ازدواج راه اندازی کند. معاون ساماندهی امور جوانان اظهار داشت: این سایت صرفا به معرفی افراد به یکدیگر بسنده نمی‌کند و به مراکز مجاز مشاوره ازدواج ارتباط داده می‌شوند تا بتوانند تا مرحله ازدواج آنها را همراهی کنند و البته حضور خانواده‌ها در کنار جوانان از جمله مواردی است که در این سایت‌ها به آن توجه می‌شود.

♥♣♥

همسریابی خارج از کشور

♥♣♥نکته مهم : بهیچ وجه پاسپورت خود را به افرادی که ادعای دلالی، اخذ ویزا و اقامت می کنند نفرستید آنها کلاهبرداران و دلالان پاسپورت هستند که گذرنامه شما را به دیگران می فروشند ضمن اینکه چند ده میلیون جیب شما را به بهانه اخذ ویزا یا پناهدگی و اقامت خالی می کنند.

هم میهنان زیادی از داخل کشور بدنبال ازدواج با فردی مقیم در خارج از کشور هستند تا بتوانند اقامت در خارج را بگیرند اما متاسفانه تجربیات نشان داده همسریابی در خارج از کشور ساده نیست غالبا چنین ازدواج هایی منجر به طلاق می شود و بندرت یک هم میهن در خارج از کشور با فردی داخل ایران که هیچ شناختی از او ندارد ازدواج کنند. به همین دلیل چنین ازدواج هایی بصورت مجازی و اینترنتی تقریبا محال هست.

درج کامنت بعلت مزاحمت ها و درخواست های روزانه برای حذف پیامها غیر فعال شده است. 

⇓♣♣♣⇓

 width=

⇑♥♥♥⇑Comments are closed.


contact