job job job job job  job           jobjob    

سایت همسریابی رسمی

معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان گفت: راه اندازی سایت همسان گزینی راهکاری برای مقابله با فعالیت غیرمجاز 300 سایت همسریابی در کشور است. محمد گلزاری در گفت و گو با خبرنگار فارس در خصوص فعالیت غیر مجاز سایت های همسریابی گفت: متأسفانه این سایت‌ها هم اکنون به صورت غیر مجاز در کشور در حال فعالیت هستند که البته از طرف پلیس فتا با متخلفان در این زمینه برخوردهای قانونی انجام می‌شود.

 وزارت ورزش و جوانان و دفتر ازدواج و تعالی خانواده وزارت ورزش و جوانان به عنوان یکی از متولیان حوزه جوان برای مقابله با اینگونه سایت‌ها و توقف فعالیت آنها در نظر دارد سایت‌ همسان گزینی را با همکاری سایت تبیان و با اتصال به مراکز مشاوره ازدواج راه اندازی کند. معاون ساماندهی امور جوانان اظهار داشت: این سایت صرفا به معرفی افراد به یکدیگر بسنده نمی‌کند و به مراکز مجاز مشاوره ازدواج ارتباط داده می‌شوند تا بتوانند تا مرحله ازدواج آنها را همراهی کنند و البته حضور خانواده‌ها در کنار جوانان از جمله مواردی است که در این سایت‌ها به آن توجه می‌شود.

***

هشدار مهم: عده ای از پناهندگان در یونان و اروپا با فریب دادن دختران به بهانه ازدواج و بردن آنها به اروپا از آنها سوءاستفاده مالی می کنند. لطفا در هیچ شرایطی به هیچکس به طمع ازدواج یا مهاجرت پول ندهید. حتی بعد از چند ماه دوستی و آشنایی هم به آنها اعتماد نکنید. اگر از شما درخواست پول و کمک کردند در هر زمانی و در هر شرایطی بدانید با کلاهبرداران حرفه ای طرف هستید!

نکته مهم دوم: بهیچ وجه پاسپورت خود را به افرادی که ادعای دلالی، اخذ ویزا و اقامت می کنند نفرستید آنها کلاهبرداران و دلالان پاسپورت هستند که گذرنامه شما را به دیگران می فروشند ضمن اینکه چند ده میلیون جیب شما را به بهانه اخذ ویزا یا پناهدگی و اقامت خالی می کنند.

نکته مهم>

هم میهنان زیادی از داخل کشور بدنبال ازدواج با فردی مقیم در خارج از کشور هستند تا بتوانند اقامت در خارج را بگیرند اما متاسفانه تجربیات نشان داده غالبا چنین ازدواج هایی منجر به طلاق می شود و بندرت یک هم میهن در خارج از کشور با فردی داخل ایران که هیچ شناختی از او ندارد ازدواج کنند. به همین دلیل چنین ازدواج هایی بصورت مجازی و اینترنتی تقریبا محال هست.

توجه:

بعلت درخواست و پرسش و ایمیل های خصوصی بازدیدکنندگان لطفا توجه فرمایید سایت ایرانبیلد یک سایت همسریابی نیست.

درج کامنت بعلت مزاحمت ها و درخواست های روزانه برای حذف پیامها غیر فعال شده است. 

♣♣♣

 width=

♥♥♥

Share

output_nrpmHy
Comments are closed.

output_nrpmHy
Reportage
Iran
Iran
Greenmatech
Iran
notruf

     job