job job job job job  job           jobjob    

شروع پروژه یوما در ایالت بادن وورتمبرگ

juma_logo

به گزارش ایران بیلد ، پروژه یوما در بخشی از اهداف خود، درتلاش برای برقراری کمپین با سایر گروه های جوان مانند مسیحی ، یهودی، بهایی و یا محیط زیستی نیز هستند. همکاری با مساجد نیز نقش بسیار برنده « مهمی را در این پروژه دارد. یوما برنده جایزه مسابقه ( » احترام Respekt gewinnt ( و برنده جایزه شهر برلین برای اینتگراتسون و شکیبایی است و برای اولین بار است که این پروژه خارج از شهر برلین برگزار می شود. همکار این پروژه در ایالت بادن وورتمبرگ، مرکز ایالتی برای آموزش سیاسی است. برای ثبت نام و اطلاعات بیشتر می توان به آدرس www.juma-projekt.de مراجعه کرد.

پروژه مشارکتی برتر یوما )جوان، مسلمان، فعال( در تاریخ ۲۲ اکتبر شروع به کار می کند. برای افتتاح این پروژه انتظار می رود که حدود صد نفر از جوانان مسلمان بین گروه سنی ۱/ تا ۰۴ سال در محل بنیاد رابرت بوش ) Robert Bosch Stiftung ( جمع شوند. این پروژه موفق از سال // ۲۴ در برلین شروع شده است.

شرکت کنندگان جوان این پروژه به بحث و گفت و گو با عایشه آیکان ) Ayşe Aykan ( سرپرست ایالتی جوانان انجمن اتحادیه اسلامی ترکی نهاد دین ، استاد پیشگیری و بهداشت روانشناسی احمد آ. کریم ) Ahmed A. Karim ) از ریدلینگ ) Riedling ( و صاحب کاران جوان درباره جوانان مسلمان چگونه در شکل دهی جامعه ما « موضوع می پردازند. در کنار این بحث ها جوانان به »؟ موثر هستند طور فعال در یک نمایشگاه کمیک با آثار حسیبه اوزاصلان ( Hasibe Özaslan ( که به طور خاص برای یوما طرح می زند، شرکت می کنند و با انتخاب یکی از طرح هایی که بوسیله آن می توانند خود را معرفی کنند و نوشتن نام، سن بر روی یک کاغذ ، به توضیح درباره اینکه چگونه می خواهند در شکل دهی جامعه شرکت داشته باشند می پردازند. این همایش با شام دسته جمعی به پایان می رسد. شرکت در کلیه قسمت های این همایش بدون پرداخت هزینه ممکن است. پروژه یوما از سال ۲۱۲۲ در برلین و با هدف رساندن صدای جوانان مسلمان در گفتمان عمومی شروع به کار کرده است. به همین دلیل یوما بحث هایی را با سیاستمداران، دانشگاهیان و روزنامه نگاران شروع کرده است. جهت آماده سازی جوانان برای شرکت در این گفت و گوها یوما آموزش هایی را نیز مانند سخن وری و یا لابی گری برای جوانان تدارک دیده است.

برآمد: سایت اسلامیک

Share

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

بازگشت به بالا


 width=270
 width=270
Iran
Greenmatech
Iran
notruf

     job