fblike job contact English English English 

از سرگیری پرواز مستقیم تهران – مونیخ

mahan.001

به گزارش ایران بیلد، به نقل از ایرنا، با تلاش های انجام شده و برنامه ریزی های صورت گرفته ، شرکت هواپیمایی ماهان، نخستین پرواز مستقیم تهران- مونیخ چهارشنبه 21 آبانماه سال جاری انجام می شود و این شرکت از این تاریخ هفته ای دو پرواز به مقصد مونیخ خواهد داشت. پرواز مستقیم تهران- مونیخ، پس از حدود یک دهه توقف، در روز چهارشنبه ٢١ آبان‌ماه سال جاری از سر گرفته می‌شود.این پرواز که سال‌ها پیش توسط شرکت هواپیمایی “لوفت هانزا”ی آلمان انجام می گرفت، بار دیگر توسط شرکت هواپیمایی “ماهان” برقرار می شود.

این اقدام ،همچنین با استقبال آژانس ها و تورهای گردشگری جنوب آلمان خصوصا شهر مونیخ که به گفته خودشان از یکسال گذشته با سیل تقاضای سفر به ایران مواجه هستند، واقع شده است. فرودگاه مونیخ (Flughafen München Franz Josef Strauß با نام رسمی فرودگاه فرانتز یوزف اشتراوس مونیخ) یکی از مهم ترین فرودگاه های آلمان محسوب می شود. باتوجه به ظرفیت و  تسهیلات کم نظیر موجود در فرودگاه مونیخ بسیاری از هموطنان با استفاده از پرواز مستقیم تهران – مونیخ می توانند از این فرودگاه به عنوان مسیر ترانزیت به دیگر قاره های دنیا خصوصا در سفر به آمریکا وکانادا استفاده نمایند. افزون بر خوشنودی ایرانیان ساکن آلمان، تجار و بازرگانان ایرانی و آلمانی و نیز دانشجویان مقیم در ایالت های جنوبی آلمان، این پروازها می توانند به شمار جهانگردان آلمانی بیافزایند. جهانگردانی که شمارشان طی سال‌های اخیر به شدت افزایش یافته است.

در این خبر گفته می شود که آژانس ها و تورهای گردشگری جنوب آلمان خصوصاً شهر مونیخ از یکسال گذشته با سیل تقاضای سفر به ایران مواجه شده‌اند. ظرفیت و تسهیلات موجود در فرودگاه مونیخ همچنین می تواند امکان برای ترانزیت به دیگر قاره های دنیا و به ویژه به آمریکا و کانادا را به وجود آورد.

برآمد: ایرنا

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*
contact