job job job job job               job ارزjob job

ایرانیان موفق در آلمان

 %d9%86%d9%88%db%8c%d8%af-%da%a9%d8%b1%d9%85%d8%a7%d9%86%db%8c

در حالی که جمعیت ایرانیان مقیم آلمان طبق آمار رسمی حدود ۲۵۰ هزار نفر است، اما آنان از چنان جایگاه والایی در جامعه برخوردارند که هم اکنون ۶ نماینده پارلمان آلمان، از مهاجران ایرانی هستند.
این در شرایطی است که جامعه ترک ها به رغم اینکه جمعیت شان در آلمان حدود ۱۰ برابر ایرانی هاست، این تعداد نماینده در پارلمان ندارند.
نگاه دولت آلمان به ایرانی ها نسبتا خوب است. ایرانی ها رشد و پیشرفت فوق العاده علمی و اجتماعی در آلمان داشته اند و به همین خاطر، شرایط مطلوبی را برای خود در جامعه این کشور ایجاد کرده اند. از جمله افراد موفق می توان از دکتر سمیعی در هانوفر و دکتر نوید کرمانی نام برد که حتی نامزد ریاست جمهوری آلمان معرفی شده بود. پزشکان و مهندسان بسیار زیادی از ایران در آلمان وجود دارند. برخی در زمینه های اجتماعی موفقیت هایی بدست آوردند. مهرزاد مرعشی یک سال سوپر استار موسیقی آلمان شد.

%d8%b3%d9%85%db%8c%d8%b9%db%8c

مینو براتی نوبری Minu-Barati-Fischer، مشهور به مینو براتی ۱۱دختر نصرت‌الله براتی نوبری، مشهور به دکتر مهران براتی، و متولد ۱۳۵۵ شمسی در ایران است. وی تا سن هفت سالگی در ایران زندگی کرده‌است. مینو براتی در آکادمی فیلم «بابلسبرگ» آلمان تحصیل کرده است، و در کار تولید فیلم فعالیت دارد.

او تابستان سال ۱۳۸۲ با جوزف مارتین فیشر، مشهور به یوشکا فیشر، متولد ۱۳۲۷ شمسی، وزیر خارجه وقت آلمان، دوست و نامزد و سپس از اوایل آبان ۱۳۸۴ همسر وی است.

minu-barati-fischer

پاتریک بابومیان قوی‌ترین مرد آلمان  یک مرد گیاهخوار ایرانی و بچه آبادان است.

پدرش از آبادان و مادرش از اصفهان و هر دو جزء ارامنه ایران هستند. پاتریک متولد دهم تیر ۱۳۵۸ است؛ جالبه بدونید که پاتریک در ایران ناشناخته است و تقریبا هیچ کسی او را نمی شناسد اما بابومیان در آلمان یک چهره بسیار معروف و شناخته شده و جزو سلبریتی‌های این کشور میباشد که در تبلیغات سازمان حمایت از حیوانات برای جلوگیری از کشتار آنها و تشویق مردم به گیاهخواری از او استفاده میشود.

patrikbaboumianaka

output_iuvpoz

پیدا کردن دوستان جدید در آلمان

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


*
2 پاسخ برای“ایرانیان موفق در آلمان

 1. saaed گفت:

  سلام
  بنده کارشناس حسابداری با سابقه کار مرتبط در شرکتها هستم و زبان انگلیسی و مهارت کامپیوترم عالیه.
  می خواستم بدونم مهاجرت به آلمان برای بنده موفقیت امیز هست یا نه.
  میشه راهنمایی بفرمایید که مزایای حقوقی و کار و رفاهی در آلمان چگونه هست برای مهاجران ایرانی.
  و راه و روش مهاجرت به المان را هم توضیح بدهید.

  • رسول گفت:

   درود بر شما اتفاقا رشته بنده هم حسابداری هست قصد مهاجرت به آلمان رو دارم کلا توی آلمان راه برای موفقیت زیاده مخصوصا برای افراد تحصیلکرده


بازگشت به بالا


output_nrpmHy
Reportage
Iran
Iran
Iran
output_nrpmHy
Greenmatech
notruf

     job