job job job  job        jobjob job  job

شرایط ثبت شرکت در آلمان

company germany

شرایط ثبت شرکت در آلمان
اگر مایل به ثبت شرکت در آلمان می باشید،طیف وسیعی از گزینه ها را برای انتخاب پیش رو دارید. شما می توانید محتاط عمل کنید و با یک دفتر فروش انفرادی همراه با دفتر پشتیبانی شروع کنید. همچنین می توانید بدون داشتن سرمایه زیاد شرکت خود را احداث کنید. و یا حتی می توانید کسب و کار واقعی در آلمان داشته باشید.

کلیه افراد حقیقی یا حقوقی که تمایل بحضور در بازار بین المللی آلمان را دارند می توانند بطور رسمی صاحب شرکت در آلمان گردند. از ویژگی های بارز شرکت آلمانی این می باشد که نیاز به سهامدار آلمانی نیست و متقاضی می تواند مالکیت تمام سهام شرکت را داشته باشد . بطور کلی مزایای ثبت شرکت در آلمان به ترتیب ذیل می باشد :

مالکیت 100 در 100 سهام شرکت
برخورداری از فرصتهای کسب و کار فراوان
شرکت در مناقصات و مزایدات بین المللی
امکان تجارت با کل دنیا بدون هیچ نوع محدودیتی
امکان افتتاح حساب بانکی بدون مالیات در دیگر کشور ها
امکان دریافت اقامت برای مدیر عامل شرکت بهمراه خانواده
(با ثبت شرکت در آلمان ، سهامداران شرکت از ویزای تجاری مولتی ( شینگن ) برای 27 کشور اروپایی برخوردار خواهند شد).
تولید محصولات تحت لیسانس شرکت آلمانی خود در ایران یا دیگر کشور ها مثل چین و فروش در دنیا حتی در خود کشور آلمان
بدست آوردن اعتبار شغلی برای تجارت با شرکتهای آلمانی و غیر آلمانی
امکان دریافت وام های تجاری با کارمزد حداکثر 4 در صد سالیانه
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
با توجه به قوانین مهاجرت کشور آلمان ، دریافت اقامت فرد متقاضی ( مجرد و یا متاهل همراه با خانواده همسر و کلیه فرزندان مجرد زیر 18 سال) از طریق سرمایه گذاری و ثبت شرکت تجاری امکان پذیر میباشد.
قانون شرایط اقامت مشروحه ذیل یک شرایط استثنایی و موقتی است و دولت آلمان مشخص نکرده است که تا چه زمان این روند اعتبار دارد. اما در صورت تشکیل پرونده متقاضی چنانچه دولت آلمان قانون شرایط اقامت را متوقف نماید، شامل پرونده های جاری متقاضیان نخواهد شد. ( عطف به ماسبق نمیشود ) در ضمن متاسفانه هر روز با توجه به حساسیت های موجود برای متقاضیان ایرانی شرایط توجیه کردن سازمانهای ذیریط جهت موافقت اقامت، سخت تر شده و بدیهی است وکلای حقوقی شرکت میبایست در صورت درخواست متقاضی در اسرع وقت عمل نمایند. لذا لازم است متقاضی نیز در این خصوص سریع تصمیم گیری نماید.
از نظر قانونی چند شرط اساسی زیر برای تقاضای درخواست اقامت کشور آلمان لازم و ضروری می باشد:
متقاضی میبایست با ارائه مدرک معتبر ( نامه رسمی بانک از هر کشور ایران یا غیره ) ثابت کند که دارای سرمایه نقدی حداقل بمیزان 250.000 یورو می باشد. لازم به توضیح است که احتیاج به انتقال هیچ سرمایه ای به آلمان نیست و فقط جنبه اطمینان دولت آلمان جهت تامین هزینه های آتی متقاضی و خانواده اش میباشد.
نکته: چنانچه اگر پول نقد به طریقی که در بالا ذکر شد موجود نباشد میتوان ارزش زمین یا خانه که سند یا قسمتی از سند بنام متقاضی باشد و از طریق کارشناس دادگستری ارزش گذاری شود ( ترجمه رسمی ) کفایت میکند.
ارائه طرح و برنامه تجاری یا صنعتی ( Business Plan ) قابل قبول ، سودآور و قابل اجرا در کشور آلمان ( در این زمینه شرکت توسعه تجارت بین الملل، توسط کارشناسان رسمی آلمانی خود، شما را بخوبی یاری می کند و این مرحله جزء تعهدات این شرکت میباشد. ). آشنایی پایه یک زبان خارجی مثل انگلیسی، آلمانی، فرانسه و یا ایتالیایی یکی از موارد این پروسه محسوب می گردد.
نکته: شرایط دریافت اقامت دائم برای متقاضی و خانواده تحت تکفل ایشان میبایست میزان کارکرد حساب بانکی و هزینه های متقاضی در کشور آلمان از تاریخ ورود و آغاز فعالیت تجاری تا انتهای 3 سال آینده، 250.000 € یورو باشد .
ضمناً یادآور میشود کلیه هزینه های شخصی خود و خانواده و همچنین خریدها و هزینه های تجاری در آلمان ( کرایه منزل یا خرید خانه خوراک و پوشاک هزینه های کاری، حقوق ماهیانه مدیرعامل و مبالغ پرداخت شده به شرکت ما و . . . ) شامل آن 250.000 € یورو محسوب خواهد شد.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

یکی از معمول ترین فرم ثبت شرکت در آلمان، شرکت نوع GmbH است. شروط درخواست برای ثبت شرکت و اخذ اقامت بقرار زیر است:

طرح توجیهی اقتصادی (Business plan) قابل قبول و مورد تائید اداره بازرگانی آلمان باشد.
ارائه زندگی نامه (مدرک تحصیلی و مدارک شغلی ) برای ارائه به سفارت آلمان
گردش مالی 250000 یورویی (معادل 7000 یورو در ماه) تا پایان 3 سال اول آغاز فعالیت شرکت
شرایط دریافت اقامت دائم برای متقاضی و خانواده تحت تکفل ایشان میبایست میزان کارکرد حساب بانکی و هزینه های متقاضی در کشور آلمان از تاریخ ورود و آغاز فعالیت تجاری تا انتهای 3 سال آینده، 250.000 € یورو باشد . ضمناً یادآور میشود کلیه هزینه های شخصی خود و خانواده و همچنین ( تمامی هزینه های پرداختی مانند اجاره مسکن خرید وسایل شرکت حقوق کارمندان ، خوراک ، پوشاک و… ) شامل آن 250.000 € یورو محسوب خواهد شد.
rosheone.com

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
14 پاسخ برای“شرایط ثبت شرکت در آلمان

  1. باربری گفت:

    سلام
    ممنون از توضیحات خوبتون
    موفق باشید

  2. ممنون بسیار مفید بود

  3. الان تا جایی که من اطلاع دارم اونهایی که دوستانشون توی المان هستن میتونن اونجا به راحتی شرکت ثبت کنن


بازگشت به بالا


Iran
Iran
Iran
Greenmatech
Iran
notruf

     job