job job job  job        jobjob job  job

نفرت و وحشت آلمانی ها از سلفی ها

Hooligans

ایرانبیلد: درگیری بین طرفداران افراطی فوتبال ( هولیگان ها  Hooligans  ) و سلفی ها درشهر کلن آلمان موجب مصدومیت ده ها نفر و تخریب وسیع اموال عمومی در این شهر شد.

به گزارش رسانه های محلی شهر کلن،درگیری شدید بین طرفداران افراطی فوتبال واسلام گرایان تندرو سلفی دراین شهر که از بعد ازظهر روز یکشنبه درمحوطه هاپت بانهف (ایستگاه مرکزی راه آهن ) آغاز شده همچنان به صورت پراکنده ادامه داد.

براساس این گزارش ها، تجمع اعتراض آمیز از پیش اعلام شده دو گروه هولیگان ها و سلفی ها که امروز با مجوز قانونی برگزار شد در ساعت آغازین به خاطر پرتاب سنگ، بطری های نوشیدنی و همچنین مواد آتش زا و شکستن شیشه ها ازسوی طرفداران افراطی فوتبالی به خشونت کشیده شده و در نهایت به درگیری با نیروهای پلیس منجر شد.

به نوشته رسانه های محلی نیروهای پلیس که به صورت گسترده ای برای برقراری نظم وآرامش درمحل تجمع حضور داشتند برای جلوگیری ازخشونت بیشتر و تخریب اموال عمومی وهمچنین ورود معترضان به داخل محوطه ایستگاه راه آهن با استفاده از گاز فلفل و ماشین آب پاش سعی در پراکنده کردن آشوبگران داشتند که در این راستا عده ای زخمی و تعدادی از آشوبگران هم دستگیر شدند.

سلفی ها بمدت سه دهه بود که در آلمان توسط عربستان ایجاد شده و پشتبانی مالی می شوند اما تازگی ها رفتار های زشت و زیاده خواهانه ای از خود نشان داده اند. برای مثال پلیس شریعت ساخته و مردم آلمان را امر به معروف و نهی از منکر می کنند. پرچم داعش را افراشته و به آلمانی ها فحاشی می کنند.

hooligan2

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

بازگشت به بالا


Iran
Iran
Iran
Greenmatech
Iran
notruf

     job