Friday, 21. November 2014  ir    ir ir
معرفی منطقه زیبای تنگن- بلومن فلد معرفی منطقه زیبای تنگن- بلومن فلد
تنگن- بلومن فلد ایران بیلد- انگن، تنگن و بلومن فلد زیباترین شهرهای دنیا هستند این سه شهر غنی شده از مناطق تاریخی مزین کننده... معرفی منطقه زیبای تنگن- بلومن فلد

47-2_1182510609_91295361

تنگن- بلومن فلد

ایران بیلد- انگن، تنگن و بلومن فلد زیباترین شهرهای دنیا هستند این سه شهر غنی شده از مناطق تاریخی مزین کننده ای می باشند که با عشق وعلاقه بازسازی شده اند. شهر تنگن از سه بخش تشکیل شده است: شهر تنگن، تنگن- قلعه مخروبه و روستای تنگن. تنگن و قلعه مخروبه بر روی پرتگاه سنگی به طول 30 متر قرار دارند که توسط دیوار عظیمی و دره ای از هم جدا می شوند. خانه های زیبا در اطراف بازار قسمت غربی شهر را تشکیل مید هند. قلعه مخروبه 32 متری تا امروز بخشی از منظره شهر را به خود اختصاص داده است. در این شهر تاریخی آب آبشار مولباخ از طریق دره زیبایی تا قلعه مخروبه جاری می شود.  بلومن فلد امروزه منطقه ای از تنگن می باشد. قلعه و کلیسای محلی تصویر روستای آن را می سازند که در اطراف آن خانه های چوبی روی تپه شیبدار قرار گرفتند. در بخش بوسلینگن می توان “ویلای روستیکا”، یکی از بزرگترین املاک رومی، را در جنوب آلمان مشاهده کرد. اصلاعات بیشتر در خصوص این منطقه و رویدادهای فرهنگی آنرا اینجا بیابید.

ملک رومی بوسلینگن

ملک رومی بوسلینگن یکی از بزرگترین بناهای بادن-وورتمبرگ محسوب می شود. به راحتی می توان پا به داخل محوطه این موزه روبازگذاشت. این ملک امروزه به طور کامل بازسازی شده است. در نزدیکی این ملک رمی که به “ویلای روستیکا” معروف است، آب روانی جاری است. در اطرا ف آن شهرکهای بزرگ و خیابانهای شلوغ واقع شده اند، ساختمانهای مسکونی و تجاری این ملک را احاطه کرده اند. بر خلاف امروزه، کشاورزی مهم ترین صنعت در دوران روم باستان شمرده می شد. با محصولات کشاورزی تولید شده دراین منطقه نیازهای مردم در شهرستانها، روستاها و تاسیسات نظامی رفع می شدند. براساس کشف سکه و سرامیک حدس زده می شود که تاریخ تاسیس آن به حدود 70 تا 80 سال بعد از مسیح برمی گردد.

برگرفت

م. امید

رضا قادی

No comments so far.

Be first to leave comment below.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.