job job job  job            jobjob job  

خواب آشفته العربیه از حداقل همبستگی ایرانیان

aa_4__400x400

به گزارش ایران بیلد، العربیه فارسی، در خبری تحت عنوان ( کنگره آمریکا خواستار تحقيق درباره اتهام تمايل بخش فارسى صدای آمریکا به رژيم ايران شد)، ضمن پوشش اصل خبر، تا آنجا که می توانست، سعی کرد حداقل روزنه های امید در همبستگی ایرانیان را نیز به زیر سوال ببرد.

از اصل خبر و آنچه منتشر شده و نیز سوال کنگره آمریکا مشخص است که به نظر خط مشی جدیدی در صدای آمریکا حاکم شده یا آنچه که پیش از این بوده، پس از روی کار آمدن دولت روحانی، با تغییراتی همراه بوده است.

جالب آنکه صرفا این سوال نه نماینده کنگره بوده و جالب تر آنکه حتی مسئولین ایرانی نیز به دلایلی، با شبکه های دیگر آمریکا مانند سی ان ان و ان بی سی مصاحبه می کنند، اما صدای آمریکا را به نوعی تحریم کرده اند.

 با تمامی این اوصاف، اگر هم تغییری در نوع نگرش مسئولین بخش فارسی صدای آمریکا بوجود آمده باشد، به نظر در جهت اتحاد ایرانیان و شاید بنا بر مقاصد اقتصادی و اجتماعی و کاهش هزینه های تحریم ها برای ایرانیان بوده باشد. مسلما ایرانی ها هر جا که باشند و با هر نوع تفکری که دارند تیشه به ریشه خود نمی زنند.

موضوعی که متن خبر نیز بدان اشاره داشته است. اما العربیه به درج اصل خبر قانع نشده و سپس در مصاحبه ای سعی کرده با پرداختن به گذشته، به زعم خود داعش و ایران را هم سنگ بداند و در نهایت می کوشد تا حداکثر بهره برداری را از این موقعیت ببرد. العربیه علاوه بر آشکار سازی نیات خود در وبسایت رسمی آن، در خصوص عدم علاقمندی به نزدیکی روابط ایران و آمریکا، در صفحات اجتماعی خود، به ظاهر هواخواهانی ( تجزیه طلبان پان عرب و وهابی ها ) نیز دارد که پس از درج اصل خبر، به افزایش تنش و شایعات پیرامون آن پرداخته و اذهان ایرانیان را به سوی نژاد پرستی، قومیت پرستی و تجزیه خواهی سوق دهند. ایران بیلد، سعی خواهد داشت تا دشمنی های پیدا و پنهان این رسانه نژاد پرست ضد ایرانی را بیشتر برای ایرانیان عزیز آشکار سازد.

ایران بیلد

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

بازگشت به بالا


Iran
Iran
Greenmatech
Iran
notruf

     job