job job job  job        jobjob job  job

هالوین در آلمان

50b645190581b.image

ایران بیلد-31 اکتبر روز وحشت- نامیده می شود. این روز برای بزرگسالان به معنی پوشیدن لباسهای شبه وار و برپایی جشن های غیر مرسوم می باشد. کودکان برای جمع آورن شیرینی و شکلات به خیابانها می روند.

ریشه هالوین

چرا در روز هالوین لباسهای نامرسومی به تن می شود؟ این فرض وجود دارد که این رسم ر ا می توان تا قرن پنجم قبل از میلاد دنبال کرد. قوم سلتی در شب اول نوامبر جشن زامهیان Samhain را برپا می کردند – آنها سال نو را با این اعتقاد جشن  می گرفتند که، مرده ها در این روز سعی در گرفتن روح زنده ها دارند. برای مقابله با آن، آنها لباسهای شبه واری به تن می کردند که مرده ها نتوانند آنها را بشناسند.

Halloween in Ocean Park

 هالوین در شهربازیهای آلمان

برای شانزدهمین بار در فیلم پارک آلمان در بتتروپ به کدو تنبل احترام گذاشته می شود. در بزرگترین رویداد ترسناک آلمان به هر بازدید کننده ای آموزش وحشت داده می شود. پنج هزار تو و نمایش ترسناک هالوین به بزرگسالان سیخ شدن مو از ترس را یاد میدهند.

Outstanding-halloween-fun-decorations-ideas-with-many-expression-pumpkins-lighting-design

نکات تزئین کدو تنبل

صورت های کدو تنبل باید برای هالوین در هر خانه ای بدرخشند! راه آن را نشان میدهیم! قبل از بریدن کدو تنبل، بایستی از قبل کدو تنبل مناسب خریداری کرده باشید. کدوهای خوراکی مناسب این کار هستند. هنگام خرید توجه کنید که کدو تنبل خیلی کوچک نباشد. کدو هر چقدر بزرگتر باشد، راحتر می توان چهره ای را در آن حک کرد. اگر پوست کدو تنبل خراب است، خوب نگاه کنید، چون ممکن است فقط یک طرف آن به این شکل باشد. احتمالا می توانید طرف کدو تنبل را طوری عوض کنید که جاهای خراب آن دیده نشوند. بعد نیاز به یک چاقوی بزرگ (به عنوان مثال چاقوی نان)، چاقوی کوچک آشپرخانه، قاشق و یک تخته برش دارید. سپس برای آموزش تصویری به این سایت مراجعه کنید.

برگرفت

م. امید

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

بازگشت به بالا


Iran
Iran
Iran
Greenmatech
Iran
notruf

     job