fblike job contact English English English 

مسابقه عکاسی با مضمون تجربیات زندگی در آلمان

97994640645279664128

مسابقه عکاسی

به اطلاع هم وطنان عزیز و همراهان ایران بیلد می رساند، این رسانه در نظر دارد تا مسابقه عکاسی با مضمون تجربیات زندگی در آلمان برگزار نماید. موضوعات این مسابقه عبارتند از؛ فرهنگ ایران و آلمان، مردم و آداب اجتماعی، خانواده، جوانان، آموزش، قانونمندی و قانونگریزی، مهاجرت و اقامت، تجربیات زندگی، معماری، طبیعت و موضوع آزاد.

ایران بیلد به برترین اثری که پس از یک ماه نمایش در رسانه های تحت اختیار آن، بیشترین توجه مخاطبان را به خود جلب نماید، مبلغ یکصد یورو تقدیم خواهد نمود. بدیهی است مسئولیت رعایت حق کپی رایت آثار با فرستنده آن خواهد بود و ایران بیلد در این زمینه مسئولیتی را بر عهده نخواهد گرفت. لطفا در سمت چپ پایین از آثار ارسالی امضای عکاس را به هر نحو که مایلید بگنجانید. ایرانبیلد نیز خود را مخیر به الحاق امضای خود در سمت راست پایین از تصاویر می داند. ایران بیلد همچنین اجازه خواهد داشت را آثار ارسالی را با رعایت حق کپی رایت، به هرعنوان، در تمامی رسانه هایی تحت اختیار خود منتشر نماید.

لطفا آثار خود را در قالب یک فایل فشرده، با کیفیت مطلوب تصاویر، به آدرس artikel@iranbild.com ارسال بفرمایید. حتما در عنوان ای میل، از مسابقه عکاسی+ نام خود، استفاده بفرمایید.

ایران بیلد

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*
contact