job job job job  job                                  jobjob

ارزان ترین نرخ مکالمه با ایران،

calling-cards

با همگانی تر شدن استفاده از سرویس های تماس رایگان شبیه وایبر، استفاده از سرویس های تماس تلفنی از طریق اینترنت (VoIP) کمی کمتر شده است. اما اگر از کیفیت تماس با چنین نرم افزارهای رایگانی راضی نیستید و یا مخاطب شما از این نرم افزارها استفاده نمیکند با استفاده از وب سایت های زیر میتوانید ارزان ترین نرخ تماس و نام ارائه دهنده سرویس تماس تلفنی از طریق اینترنت (VoIP) با کشور مورد نظر خودتون رو پیدا کنید.

این سرویس شبیه سرویس Viber Out ولی ازران تر از آن است. شایان ذکر است که بعضا تغییرات اندکی در نرخ مکالمه ها ایجاد می شود. برای مثال، ارائه دهنده ای که الان در رده ششم جدول مقایشه قرار دارد، قبلا در صدر قرار داشت. به همین دلیل پیشنهاد میشود هنگام تمدید اعتبار خود در سایت های مربوطه، نگاهی به لیست جدید مقایسه قسمت بیاندازید.

سایت .comCallTarif
سایت Progx.ch
سایت abvuk.co.uk

هر کدام از ارائه دهندگان سرویس، نرم افزار مخصوص خود را برای پلتفرم های مختلف برای دانلود در سایتشان قرار داده اند. ممکن است در بعضی سایت ها نرم افزار مناسب را به راحتی پیدا نکنید، ولی می توانید از این لینک آن ها را دانلود کنید.

برای استفاده از این سرویس در گوشی تلفن همراه خود، می توانید برنامه های زیر را برای آیفون یا گوشی اندروید خود دانلود کنید.

Share

BitMiner - free and simple next generation Bitcoin mining software

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
2 پاسخ برای“ارزان ترین نرخ مکالمه با ایران،

 1. ویونا گفت:

  ثبت شرکت با مسئوليت محدود

  شرکت بامسئولیت محدود به شرکتی گفته میشود که با حداقل 2 یا بیشتر از 2 نفر برای امور تجاری تشکیل شده باشد و هرکدام از شرکاء فقط به اندازه سرمایه خود در شرکت مسئول قروض و تعهدات شرکت میباشند .(بدون اینکه سرمایه به سهام و یا قطعات سهام تقسیم شده باشد (م 94 ق ت )در اسم شرکت میبایست کلمات با مسئولیت محدود قید شود در ضمن اسم شرکت نباید تضمین اسم هیچ یک از شرکا باشد والا شریکی که نام او در اسم شرکت ذکر شده باشد و در برابر اشخاص ثالث حکم شریک ضامن را در شرکت تضامنی را خواهد داشت (م 95 ق ت ) در شرکت با مسئولیت محدود میزان سرمایه یا سهم الشرکه اعضا و یا سهم الشرکه داران صرفا” با اقدام مدیر عامل میتواند تمکین سرمایه یا سهم الشرکه باشد . حداقل سرمایه برای ثبت شرکت با مسئولیت محدود یک میلیون ریال میباشد .

  ثبت شرکت ویونا
  http://www.sabtviona.com/
  آدرس : میدان ونک – خیابان گاندی جنوبی – کوچه 23 – پلاک 19 – واحد 101
  تلفن : 88203204


بازگشت به بالا


Reportage
output_nrpmHy
Iran
Iran
Iran
output_nrpmHy
Iran
output_nrpmHy
Iran
Greenmatech
Iran
notruf

     job