ارزان ترین نرخ مکالمه با ایران، | ایرانبیلد

 job jobjobjob                                                 job 

ارزان ترین نرخ مکالمه با ایران،

calling-cards

با همگانی تر شدن استفاده از سرویس های تماس رایگان شبیه وایبر، استفاده از سرویس های تماس تلفنی از طریق اینترنت (VoIP) کمی کمتر شده است. اما اگر از کیفیت تماس با چنین نرم افزارهای رایگانی راضی نیستید و یا مخاطب شما از این نرم افزارها استفاده نمیکند با استفاده از وب سایت های زیر میتوانید ارزان ترین نرخ تماس و نام ارائه دهنده سرویس تماس تلفنی از طریق اینترنت (VoIP) با کشور مورد نظر خودتون رو پیدا کنید.

این سرویس شبیه سرویس Viber Out ولی ازران تر از آن است. شایان ذکر است که بعضا تغییرات اندکی در نرخ مکالمه ها ایجاد می شود. برای مثال، ارائه دهنده ای که الان در رده ششم جدول مقایشه قرار دارد، قبلا در صدر قرار داشت. به همین دلیل پیشنهاد میشود هنگام تمدید اعتبار خود در سایت های مربوطه، نگاهی به لیست جدید مقایسه قسمت بیاندازید.

سایت .comCallTarif
سایت Progx.ch
سایت abvuk.co.uk

هر کدام از ارائه دهندگان سرویس، نرم افزار مخصوص خود را برای پلتفرم های مختلف برای دانلود در سایتشان قرار داده اند. ممکن است در بعضی سایت ها نرم افزار مناسب را به راحتی پیدا نکنید، ولی می توانید از این لینک آن ها را دانلود کنید.

برای استفاده از این سرویس در گوشی تلفن همراه خود، می توانید برنامه های زیر را برای آیفون یا گوشی اندروید خود دانلود کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*
4 پاسخ برای“ارزان ترین نرخ مکالمه با ایران،

 1. قانون ثبت شرکت ها مصوب 1310 می باشد. به موجب نظامنامه اجرایی همین قانون دایره ای به نام «ثبت شرکتها و علائم تجاری و اختراعات» تحت نظر ثبت کل مملکتی شکل گرفت که پس از آن به موجب آئین نامه 1327 تحت عنوان «اداره ثبت شرکت ها و علائم تجارتی و اختراعات» و پس از الحاق کشور ایران به کنوانسیون پاریس مصوب 1327 (برای حمایت از مالکیت صنعتی و تجارتی و کشاورزی) به عنوان «اداره کل ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی» با دو اداره «ثبت شرکت ها و موسسات غیرتجاری» و «اداره مالکیت صنعتی» تشکیل گردید و اصلاحیه طرح اصلاحی آئین نامه ثبت شرکت ها مصوب 1340 در تاریخ 86/2/24 از جانب ریاست معظم قوه قضائیه به تصویب رسید و عملاً به دو اداره کل تبدیل گردید.
  شرکت تجارتی را می توان چنین تعریف کرد: «شرکت تجارتی، قراردادی است که به موجب آن دو یا چند نفر توافق می کنند سرمایه مستقلی را که از جمع آورده های آنها تشکیل می شود، ایجاد کنند و به مؤسسه ای که برای انجام مقصود خاصی تشکیل می گردد، اختصاص دهند و در منافع و زیان های احتمالی حاصل از به کارگیری سرمایه سهیم شوند.»
  برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه انواع شرکت های تجاری و غیر تجاری از وب سایت موسسه مشاوارن کسری بازدید نمایید.

 2. ثبت شرکت ها و برند سعادت اندیشان، موسسات و ثبت برند های تجاری با بهترین قیمت و در کوتاه ترین زمان ممکن توسط وکیل ثبت شرکت ها و اداره مالکیت صنعتی زیر نظر موسسه ثبت سعادت اندیشان با مشاوره کامل و تخصصی رایگان به صورت حضوری در دفتر ثبت سعادت اندیشان یا تلفنی و ارسال کارشناس خبره به محل شما انجام می شود. کلیه امور ثبت طرح های صنعتی، اخذ کارت بازرگانی و اخذ کد اقتصادی نیز ار اسرع وقت توسط ثبت سعادت اندیشان صورت می گیرد. ثبت شرکت در مناطق آزاد تجاری توسط وکیل متخصص مستقر در مناطق آزاد کیش، قشم، اروند، ارس و انزلی به صورت تخصصی و با مناسب ترین هزینه برای متقاضیان ثبت شرکت در مناطق آزاد انجام میشود.موسسه ثبتی و حقوقی سعادت اندیشان با تجربه ی چندین ساله در امور ثبتی مخصوصا انجام امور در مناطق آزاد ایران جزو برترین شرکت های ایران در این امر می باشد. برای مشاوره رایگان با خط تلفن ویژه ثبت سعادت اندیشان ۲۲۱۱۱۱۱۰ ۰۲۱ تماس بگیرید. کارشناسان همه روزه (به جز ایام تعصیل) از ساعت ۹ الی ۱۷ آماده پاسخویی به مشتریان می باشند. برای مشاوره ۲۴ ساعته به تماس با ما مراجعه نمایید و یا با شماره همراه یکی از کارشناسان ثبت سعادت اندیشان تماس بگیرید.همچنین می توانید برای بهرهمندی از تخفیف ویژه به صورت آنلاین درخواست خود را برای ما ارسال فرمایید.
  سعادت اندیشان

 3. Avatar ویونا گفت:

  ثبت شرکت با مسئوليت محدود

  شرکت بامسئولیت محدود به شرکتی گفته میشود که با حداقل 2 یا بیشتر از 2 نفر برای امور تجاری تشکیل شده باشد و هرکدام از شرکاء فقط به اندازه سرمایه خود در شرکت مسئول قروض و تعهدات شرکت میباشند .(بدون اینکه سرمایه به سهام و یا قطعات سهام تقسیم شده باشد (م 94 ق ت )در اسم شرکت میبایست کلمات با مسئولیت محدود قید شود در ضمن اسم شرکت نباید تضمین اسم هیچ یک از شرکا باشد والا شریکی که نام او در اسم شرکت ذکر شده باشد و در برابر اشخاص ثالث حکم شریک ضامن را در شرکت تضامنی را خواهد داشت (م 95 ق ت ) در شرکت با مسئولیت محدود میزان سرمایه یا سهم الشرکه اعضا و یا سهم الشرکه داران صرفا” با اقدام مدیر عامل میتواند تمکین سرمایه یا سهم الشرکه باشد . حداقل سرمایه برای ثبت شرکت با مسئولیت محدود یک میلیون ریال میباشد .

  ثبت شرکت ویونا
  http://www.sabtviona.com/
  آدرس : میدان ونک – خیابان گاندی جنوبی – کوچه 23 – پلاک 19 – واحد 101
  تلفن : 88203204


بازگشت به بالا


Reportage
Iran
notruf

     job