fblike job contact English English English 

دانلود قانونی فیلم های ایرانی

333

ایرانبیلد: آگاهی و استفاده از تولیدات سینمایی ایران عزیز برای هم وطنان خارج از کشور همواره مسئله بوده است. از سویی ایرانیان خارج از کشور علاقمند تماشای اثار فاخر سینمای ایران سهتند و از سویی انبوهی از سایتها که بطور غیر قانونی و بدون رعایت حقوق کپی رایت، این آثار را منتشر نموده و به نحوی موجبات خسران سینمای ایران را فراهم می کنند. اما راه حل کجاست؟ سایتی برای فروش قانونی حق نمایش فیلم های ایرانی تحت عنوان مجموعه «IMVbox.com» شروع به کار کرده است. سینماگران ایرانی در بیانیه ای به زبان فارسی و انگلیسی علاوه بر گلایه از کپی غیرمجاز فیلم های شان، سایت IMVbox.com را به عنوان محملی قانونی برای عرضه فیلم های شان معرفی کرده اند و از کاربران بین المللی خواسته اند که برای احترام به حق و حقوق قانونی آن ها، فیلم های ایرانی را از روی این وب سایت مشاهده کنند.

IMVbox چگونه کار می کند؟

کاربران با ورود به این سایت، با تعداد زیادی از فیلم های ایرانی (فعلا 340 فیلم) مواجه می شوند که پس از ثبت نام می توانند با کلیک بر روی پوستر هر کدام، آن را به صورت آنلاین و با زیرنویس انگلیسی مشاهده کنند. هزینه ثبت نام در این سایت برای ماه اول (و به عنوان هدیه) تنها یک دلار است اما در ماه های بعد این هزینه افزایش پیدا می کند. هزینه اشتراک این سایت و تماشای آنلاین فیلم های ایرانی برای یک ماه 7.99 دلار، برای 6 ماه 20 دلار (پس از کسر 50درصد تخفیف) و برای یک سال 30 دلار (پس از کسر 68 درصد تخفیف و برای مدت محدود) تعیین شده است.هزینه ای که برای ایرانیان خارج از کشور، قابل اغمماض است! نکته قابل توجه این است که استفاده از IMVbox.com فعلا برای کاربران خارج از ایران میسر است چرا که تنها با استفاده از کارت های اعتباری بین المللی (که در ایران بسیار بسیار اندک و تنها توسط بعضی از تجار استفاده می شود)، می توان حق اشتراک آن را پرداخت کرد اما مسئولان این سایت می گویند که به دنبال دریافت مجوز های لازم برای فعالیت در ایران هستند و بلافاصله پس از این اتفاق، دفترشان در ایران را فعال تر خواهند کرد. به هرحال، فعلا کاربران می توانند تنها با استفاده از کارت های اعتباری ویزا، مستر، آمکس (آمریکن اکسپرس) و دیسکاور حق اشتراک IMVbox را پرداخت کنند.
چند فیلم در این سایت قابل دسترس هستند؟
این وب سایت علاوه بر فیلم های بلند ایرانی، چندین و چند فیلم کوتاه، مستند و انیمیشن و همچنین دو مجموعه تلویزیونی را نیز برای کاربران خود به اشتراک گذاشته است. تاکنون 340 فیلم در بخش های مختلف روی IMVbox آپلود شده اند و 25 فیلم دیگر نیز هفته آینده به این جمع اضافه خواهند شد.

ایران بیلد

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*
contact