job job job job job  job           jobjob    

افزایش چهار برابری سفر آلمانی ها به ایران

81346512-6009292

به گزارش ایران بیلد، شرکت ‘استودیو زوس’ یکی از بزرگترین موسسات گردشگری فعال در حوزه ‘توریسم مطالعاتی’، در گزارشی از افزایش بی سابقه آمار متقاضیان سفر به ایران از کشور آلمان، در سال جاری خبر داد. بر اساس اعلام این موسسه که بیش از 125 کشور جهان را در زمینه اعزام گردشگر تحت پوشش خود دارد، ایران به عنوان یکی از مقاصد پرطرفدار گردشگری مورد علاقه شهروندان آلمانی، بیش از هر کشور دیگری در یک سال گذشته از محبوبیت سفری برخوردار بوده است.

‘پیتر ماریو کوپش’ رییس این موسسه گفت: افزایش میزان علاقه آلمانی ها برای سفر به ایران در سال 2104، رقمی معادل 275 درصد بوده است که رشد چهار برابری را نسبت به مدت مشابه در پارسال نشان می دهد. کوپش افزود: روی کار آمدن دولت جدید در ایران با مشی اعتدال و باز شدن فضای سیاسی و بویژه ثبات و آرامش داخلی در مقایسه با بسیاری از کشورهای منطقه، دلیل مهمی برای این رشد قابل توجه بوده است. این کارشناس حوزه گردشگری گفت: اگر این روند همچنان ادامه داشته باشد، ما در سال آینده شاهد رشد بیشتر سفر گردشگران اروپایی و بویژه آلمانی ها به ایران خواهیم بود.

اخیرا در دیدار رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری با سفیر آلمان در ایران، دو طرف بر گسترش همکاری‌های دو کشور و تشکیل گروه کاری ایران و آلمان برای پیگیری زمینه‌های همکاری مرتبط با حوزه کاری سازمان میراث فرهنگی تاکید کردند.

ایران بیلد

Share

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
یک پاسخ برای “افزایش چهار برابری سفر آلمانی ها به ایران

  1. […] افزایش چهار برابری سفر آلمانی ها به ایران | ایران بیلد | … […]


بازگشت به بالا


 width=270
 width=270
Iran
Greenmatech
Iran
notruf

     job