fblike job contact English English English 

هزار و یک شب با حضور اهل قلم

hezar

hezar2

انجمن ادبی و فرهنگی ایرانیان فرانکفورت ، هزار و یک شب، همزمان با حضور در نمایشگاه بین المللی کتاب فرانکفورت،
پنجشنبه نهم اکتبر با حضور نویسندگان ایرانی داخل و خارج از کشورنشست “شب اهل قلم” را برگزار کرد.
در این شب “هزار و یک شب” میزبان نویسندگان و اهل قلمی چون هوشنگ مرادی کرمانی، سید مهدی شجاعی و کتایون ریاحی (از ایران )، عباس معروفی (از برلین)، مهدخت صنعتی و کارولین کارسپری (از آمریکا ) و رضا نجفی (از فرانکفورت) بود.
در این نشست عباس معروفی، هوشنگ مرادی کرمانی، سید مهدی شجاعی و مهدخت صنعتی بریده هایی از آثار داستانی خود را خواندند و سپس این نویسندگان به همراه کتایون ریاحی که به سبب انتشار نخستین کتاب خود در نمایشگاه کتاب فرانکفورت حضور یافته بود، در فضایی صمیمانه با حاضران در نشست به گپ و گفت و پرسش و پاسخ پرداختند.
گفتنی است رضا نجفی به نمایندگی از انجمن هزار و یک شب اداره نشست را بر عهده گرفته بود و به رغم عدم اطلاع رسانی و نبود سالن مناسب سخنرانی به سبب تخصیص همه امکانات به نمایشگاه کتاب فرانکفورت و دشواری های ترافیکی این ایام، شب اهل قلم با استقبال و رضایت چشمگیر قریب به اتفاق مهمانان و مخاطبان برگزار شد.
انجمن هزار و یک شب خرسند از برگزاری این نشست دوستانه و شب به یاد ماندنی، از مهمانان و شنوندگان نشست شب اهل قلم بسیار سپاسگزار است و آرزومند است بارهایی دیگر چنین نشست های موفقی را برای دوستداران ادبیات مهیا کند. به امید دیدارتان در نشست های آتی تصاویری از این نشست را تقدیمتان می کنیم.

hezar4

برگرفت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*یک پاسخ برای “هزار و یک شب با حضور اهل قلم

  1. Avatar 1001 شب گفت:

    سپاس از مهرتان


contact