fblike job contact English English English 

میزبانی متقابل دانشجویان ایرانی در خارج از کشور

Untitledfffffffffffffffff

صفحه فیس بوکی به نام میزبانی متقابل دانشجویان ایرانی، در تعریف خود اینگونه می نوسید:

بسیاری از ما دانشجویان ایرانی در هر کجای دنیا، دوست داریم که از این فرصت چند ساله که به واسطه ی داشتن ویزای تحصیلی ایجاد شده است، حداکثر استفاده را بکنیم. شهرها و مکان های دیدنیِ دنیا و یا حداقل اطراف خودمان رو ببینیم؛ و یا شاید به دلایل مختلف از جمله شرکت در کنفرانس ها و نمایشگاه های معتبر دنیا قصد سفری چند روزه به شهر یا کشوری دیگر را داشته باشیم. اما شاید به دلیل هزینه ی بالای اقامت چند روزه در شهر های مختلف، از انجام آن سفر منصرف می شویم.
این صفحه ایجاد شد تا هم راه حلی باشد برای حل این مشکل و هم مسبب آغاز دوستی ها و روابط جدید در بین دانشجویان مختلف ایرانی در سراسر دنیا با زمینه های کاری و تحصیلی مختلف باشد.

قواعد:
فعلا بر اساس مشورت هایی که انجام شد، تصمیم گرفتیم که به دلیل اعتماد متقابل بیشتری که در بین دانشجویان ایرانی وجود دارد، فعالیت این صفحه در حد دانشجویان باقی بماند. این صفحه فقط بستری فراهم می کند تا شما بتوانید مقصد و تاریخ سفر، کار یا کارهایی که در قبال میزبانی دیگران می توانید برایشان انجام دهید را به عنوان یک پست که فقط اعضای گروه قادر به دیدن آن هستند، به اطلاع دیگر اعضا برسانید؛ بقیه ی اعضا بسته به شرایط و امکانات خود و آشنایی اولیه ای که با شما پیدا خواهند کرد، به درخواست شما پاسخ می دهند و توافق نهایی حاصل می شود.  هیچ محدودیتی برای کار یا کارهایی که می توان در قبال میزبانی انجام داد وجود ندارد و بستگی به توافق طرفین دارد. این کارها می تواند شامل میزبانی متقابل در زمان دیگر یا انجام هر کار دیگری باشد.  ادمین های صفحه مسئولیتی در قبال مشکلات احتمالی که ممکن است بین طرفین به وجود بیاید ندارند و توصیه می کنند که قبل از پذیرش، مهمان خود را از تمام شرایط و ضوابط شخصی خود به طور واضح مطلع کنید.

ایران بیلد

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*
contact