Monday, 29. September 2014  ir    ir ir
راهنمای مشاغل ایرانیان مقیم آلمان . اتریش راهنمای مشاغل ایرانیان مقیم آلمان . اتریش
راهنمای مشاغل ایرانیان مقیم آلمان . اتریش . سوییس . بلژیک این وبسایت با توجه به جمعیت ایرانیان مقیم آلمان که بیش از 150.000... راهنمای مشاغل ایرانیان مقیم آلمان . اتریش

mashaghel

راهنمای مشاغل ایرانیان مقیم آلمان . اتریش . سوییس . بلژیک

این وبسایت با توجه به جمعیت ایرانیان مقیم آلمان که بیش از 150.000 نفر تخمین زده می شود و گسترش آنها در مشاغل و شهرهای مختلف، به این منظور طراحی شده که با استفاده از روش های مدرن که اینترنت عرضه می کند ، امکان جستجویی سهل و آسان در یافتن شرکت های ایرانیان مقیم آلمان را عملی سازد. قطعأ این سرویس نه تنها مورد استفاده ایرانیان و فارسی زبانان مقیم آلمان قرار خواهد گرفت، بلکه قابل استفاده برای ایرانیان مقیم ایران که احتمالا در جستجوی یک سرویس دهی در بین ایرانیان مقیم آلمان می باشند نیز خواهد بود. از آنجا که سایت پارسیان.ایی یو به دو زبان فارسی و آلمانی طراحی شده است ، امکان جستجوی محصولات و سرویس دهی بین ایرانیان مقیم آلمان برای آلمانی ها و آلمانی زبان ها را نیز به طور آسانتر میسر می سازد.

در طراحی این سایت اهمیت خاصی به استفاده سهل و روان برای کاربران داده شده است. یک موتور جستجوی قوی شما را در جستجوها یاری می کند. جستجو با گزینه های زیر امکان پذیر می باشد:

  • شاخه اصلی و فرعی مشاغل
  • استان و شهر مربوطه
  • کد پستی
  • یک کلمه جستجو (نام شرکت و یا شغل)
  • بر حسب حروف الفبا

همچنین امکان مرتب کردن یافته ها بر حسب نام ، شهر ، استان و یا کد پستی پس از یافتن بین شرکت های متعدد نیز می باشد. امتحان کنید و نظر خود را به ما بفرمایید. نظر شما کمک بزرگی به ما در بهینه سازی این سایت خواهد کرد.

دسته بندی عمده مشاغل در این سات عبارتند از:

متفرقه

رضا قادی

No comments so far.

Be first to leave comment below.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.