job job job  job        jobjob job  job

تور اروپایی شجریان آغاز شد

shaj

به گزارش  ایران بیلد محمدرضا شجریان بار دیگر تور جدید کنسرت‌های خود را با  همراهی گروه «شهناز» و سازهای ابداعی و با آهنگسازی و همراهی سعید فرج‌پوری آغاز کرد.

این تور کنسرت که به همت شرکت «تارپروداکشن» به مدیریت مجید عبدی در شهر «مالمو» در کشور سوئد آغاز شده ، در تاریخ 28 سپتامبر 2014 (6 مهر 1393)  در شهر استکهلم سوئد و سالن Folks Hus konferans به اجرای برنامه پرداخت تا استارت تور جهانی خود را از قلب اروپا و کشور سوئد زده باشد. براساس برنامه اعلام شده  کاروان موسیقی سنتی اصیل ایرانی پس از این اجرا در تاریخ 4 اکتبر (12 مهر 1393) در شهر دبی ، 11 اکتبر (19 مهر) در  شهر «وین»  اتریش ، شامگاه 12 اکتبر (20 مهر)  در شهر کلن آلمان،18 اکتبر (26 مهر) درهامبورگ و 19 اکتبر (27 مهر) در فرانکفورت بعد از چندین سال مهمان ایرانی ها ی مقیم آلمان خواهد بود. شهر ادینبورگ واقع در اسکاتلند در تاریخ 22 اکتبر (30 مهر) دیگر شهری ست که استاد آواز ایران  در آن روی سن می رود.بعد از آن دو شهر بزرگ   پاریس  در تاریخ 23 اکتبر (1 آبان) و شهر لندن  26 اکتبر (4 آبان) شاهد اجرای زنده شجریان و گروهش خواهد بود.

گفتنی است محمدرضا شجریان، یکم مهر ۱۳۱۹ در مشهد زاده شد. خواندن را از کودکی با همان لحن کودکانه آغاز کرد. از کودکی با توجه به استعداد و صدای خوبش تحت تعلیم پدر که خود قاری قرآن بود مشغول به پرورش صدای خویش شد و در سال ۱۳۳۱، برای نخستین بار، صدای تلاوت قرآن او از رادیو خراسان پخش می‌شود.

ایران بیلد

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

بازگشت به بالا


Iran
Iran
Iran
Greenmatech
Iran
notruf

     job