job job job  job        jobjob job  job

راهنمای بورسهای مهم در آلمان

کشور آلمان به یکی از مهمترین مقاصد دانشجویان خارجی در سالهای اخیر تبدیل شده است. دانشگاه ها و مراکز تحقیقاتی آلمان برنامه های بین المللی را با حداقل هزینه نسبت به آمریکا، انگلستان ، کانادا و استرالیا پیشنهاد می کنند. علاوه بر این برخی بورسهای مهم و مشهور نیز در این مسیر به کمک دانشجویان خارجی می آیند. DAAD ، KAAD ، Heinrich Boll Scholarships و Erasmus از این دست هستند:

DAAD_996842

DAAD: سازمان وابسته به انستیتو آموزش عالی آلمان با هدف گسترش روابط بین المللی علمی از طریق تبادل دانشجو، هیات علمی و محققین. اطلاعات بیشتر در خصوص این نهاد و انواع بورسها بویژه در ارتباط با کشورهای در حال توسعه را اینجا ببینید.

Druck

Heinrich Boll Scholarships : جایزه ای برای دانشجویانی که اجازه ورود به دانشگاه را در داخل و خارج آلمان بدست آورده باشند. با دو تاریخ پذیرش در یکم سپتامبر و یکم مارس، در مقاطع کارشناسی ارشد و دکترا. اطلاعات تکمیلی را اینجا بخوانید.

download

Erasmus Mundus Scholarships : بسته حمایتی مالی کامل اتحادیه اروپا برای تحصیل در مقاطع کارشناسی ارشد و دکترا برای دانشجویانی که از کشورهای در حال توسعه می آیند. با تاریخ پذیرش سالیانه در حوالی دسامبر و ژانویه. اطلاعات بیشتر را ینجا ببینید.

Katholischer-Akademischer-Ausländer-Dienst-KAAD

KAAD: بورس مشترک دانشگاه ها و کلیساها برای دانش آموختگانی که علاقمند به تکمیل تحقیقاتشان در آلمان هستند. اطلاعات دقیق تر در اینجا.

علاوه بر اینها، لیست کاملی از سازمان ها و نهادهای دولتی و خصوصی که به ارائه بورس های کوتاه مدت و بلند مدت به دانشجویان خارجی می پردازند را اینجا و اینجا ببینید.

 

ایران بیلد

 

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

بازگشت به بالا


Iran
Iran
Iran
Greenmatech
Iran
notruf

     job