Tuesday, 23. September 2014  ir    ir ir
شروط واردات خودرو به ایران شروط واردات خودرو به ایران
به گزارش فارس، مسعود کرباسیان  پس از آنکه  صندلی هفتم هیات رئیسه اتاق بازرگانی ایران و عنوان نایب رئیس اول را از آن خود... شروط واردات خودرو به ایران

86550-257328-1407572564

به گزارش فارس، مسعود کرباسیان  پس از آنکه  صندلی هفتم هیات رئیسه اتاق بازرگانی ایران و عنوان نایب رئیس اول را از آن خود کرد گفت اولویت کاریش کمک به بخش خصوصی و رونق بیش از پیش ازتجارت خارجی است. وی ضمن اشاره به توصیه سازمان‌ جهانی گمرک مبنی بر با بخش خصوصی تعامل داشته باشیم. رئیس کل گمرک با تاکید براینکه هدف من ارتقا و توسعه تجارت است، افزود: سیاست ما مچ‌گیری نیست بلکه توسعه کشور است و مسئولیت بنده در امر واردات و صادرات است و حضورم در اتاق بازرگانی نیز می‌تواند به تسهیل این روند کمک کند.

کرباسیان در پاسخ به اینکه گفته می‌شود ۷۰ درصد خودروهای وارداتی خدمات پس از فروش ندارند و گمرک در این زمینه چه سخت‌گیری‌هایی دارد خاطرنشان کرد: شرط واردات و ثبت سفارش خودرو این است که نمایندگی خدمات پس از فروش داشته و شامل شرایط بهینه‌سازی سوخت هم باشد، در عین حال موسسه استاندارد و محیط زیست نیز باید مجوزهای لازم را بدهند و معادل خودروی وارداتی باید خودروی فرسوده از رده خارج شود. وی گفت: این موضوع احتمالا مربوط به مناطق آزاد است که شامل قانون گمرکی نمی‌شود.

برآمد: فارس

bagheri

No comments so far.

Be first to leave comment below.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.