job job job  job            jobjob job  

پذیرش داوطلبان خارجی در برخی رشته‌های فوق تخصصی

untitled (23)

 امیرمحسن ضیائی در مراسم اختتامیه بیست و هشتمین آزمون دانشنامه فوق تخصصی و شصت و یکمین آزمون دانشنامه تخصصی گفت: در برخی رشته‌های فوق تخصصی ظرفیت‌های خالی داریم که می‌خواهیم آنها را با پذیرش داوطلبان خارجی پر کنیم بنابراین در سال‌های آتی شاهد تربیت دستیار فوق تخصصی و فلوشیپ خارجی خواهیم بود.

معاون آموزشی وزیر بهداشت یاد آور شد: در نظام آموزشی فارغ التحصیلی نداریم بلکه دانش آموختگی داریم و تمام نیروی انسانی مورد نیاز در بخش پزشکی در داخل کشور تربیت می شوند و این یک سرمایه بزرگ برای کشور است.به همین خاطر می توانیم ادعا کنیم که ضمن تامین نیاز نیروی انسانی کشور در حوزه بهداشت ودرمان ، نیاز نیروی انسانی متخصص کشورهای منطقه را نیز می توانیم مرتفع کنیم.چرا که  دانش آموختگان ما از نظر دانش ، مهارت ، معلومات ، تجربه و اخلاق از طریق روشهای کارآمد و به روزمورد ارزیابی قرار می گیرند.

وی با اشاره به ظرفیتهای خالی در برخی از رشته های فوق تخصصی اظهار کرد: درصدد هستیم این ظرفیتها را با پذیرش داوطلبان خارجی پرکنیم . از مزیتهای این امر اینست ، داوطلبان ضمن این که با نظام درمانی و آموزش پزشکی ایران آشنا می شوند در واقع سفیرانی برای آموزش مکتب ما هستند و در سالهای آتی شاهد تربیت دستیار فوق تخصصی و فلوشیب خارجی خواهیم بود.

ایران بیلد

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

بازگشت به بالا


Iran
 width=270
Greenmatech
Iran
notruf

     job