fblike job contact English English English 

خدمات دانش بنیان با کمک ایرانیان خارج از کشور

mahnaa_03

بسیاری از هم وطنانی که در خارج از کشور صاحب حرفه و تخصصی بوده و دانش فنی خاصی را در اختیار گرفته اند، بسیار علاقمند به انتقال آن به ایران هستند. در این راه، اما مشکلاتی وجود خواهد داشت. از جمله صرف زمان و انرژی بسیار، نیاز به ثبت شرکت، نیاز به دانستن اصول تجارت، و مانند آن. شاید راهکاری میانه بتواند در این راه، مشکا گشا باشد.

به گزارش ایران بیلد، موسسه ای غیر دولتی به نام مهنا (موسسه همفکری نواندیشان آشنا) فعالیت خود را در زمینه آشنایی با نخبگان علمی، فناوری و اقتصادی در میان هم میهنان خارج از کشور و ارتباط دادن آنها به متقاضیان دولتی و خصوصی داخل کشور آغاز کرده است. مهنا علاقمند به دوستی با همه ایرانیان به خصوص در حوزه های علمی، فناوری و سرمایه گذاری های اقتصادی بوده و با اعتقاد به شعار “ایرانی، سرمایه جهانی” در  پی استفاده از توان مندی های بی همتای هم وطنان در اقصی نقاط جهان برای پیشرفت و آبادانی جهان ایرانی می باشد. وسسه مهنا انتخاب اول کلیه مشتریان و متقاضیان بخش های دولتی و خصوصی در بهره مندی از ظرفیت ها و سرمایه های مادی و معنوی فرهیختگان و نخبگان  ایرانی خارج از کشور و همچنین انتخاب اول هم وطنان خارج از کشور جهت اخذ خدمات مورد نیاز برای همکاری با بخش های دولتی و خصوصی در ایران و دیگر  خدمات مشاوره ای در حوزه های مختلف علمی، آموزشی، فناوری، سرمایه گذاری و امور حقوقی می باشد.

مهنا سعی دارد تا ارتباط ایرانیان خارج از کشور را با پارکهای علم و فناوری، اتاق های بازرگان، سازمان ها و انجمن های غیر دولیت، انجمن های دوستی و مانند آن قوی تر نماید. در صفحه اصلی دو زبانه مهنا میتوانید نمایندگی کشور مورد نظرتان را بیابید و یا حتی درخواست نمایندگی نمایید. اطلاعات بیشتر در خصوص این موسسه و نحوه همکاری با آنرا اینجا  بخوانید.

ایران بیلد

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*
contact