job job job  job        jobjob job  job

دوستی شگفت انگیز مارموت ها با ماتیهو

 marmut2

داستان دوستی شگفت آور دانش آموز اتریشی “ماتیو والچا” با سنجاب های کوهی یا همان مارموت ها، به چند سال پیش بر می گردد. در سال 2008 میلادی، وقتی که قهرمان داستان ما تنها 4 سال داشت، برای اولین به همراه خانواده اش به پارک ” ohe Tauern” در کوه های بلند “گروسکلوکنر” در اتریش قدم می گذارد.
مارموت ها جانورانی بسیار ترسو و خجالتی بوده و اصلا نزدیک انسان ها نمی شوند. ولی در مورد ماتیو همه چیز فرق می کند. انگار که دسته ای از این حیوانات، قهرمان کوچک ما را استثتنا قرار داده و با او رابطه ی دوستی برقرار کرده اند.
مادر این دانش آموز، دبیر ریاضی و عکاس آماتور اهل اینسبورگ است. وی در این رابطه گفت:
“به محض اینکه آنجا رسیدیم، بلافاصله چهار مارموت آلپی مهربان بدون هیچ ترسی نزدیک پسرم شدند و با پریدن به بالا و پایین، خوشحالی خود را از دیدن او به نمایش گذاشتند. انگار که این مارموت ها یکی از دوستان قدیمیشان را دیده بودند. ماتیو هم از آنها ترسی نداشت و خنده کنان، مدتی طولانی با آنها بازی کرد.”
این دانش آموز اتریشی اکنون بیش از نیمی از تابستان های زندگی خود را در سفرهایی 14 روزه در دامنه ی کوه های آلپ سپری می کند. او در این مدت به غیر از لذت بردن از منظره ی زیبای طبیعت، با دوستان قدیمی اش همبازی شده و لحظات خوشی را سپری می کند.

marmut3 marmut4 marmut5 marmut6 marmut7 marmut8 marmut9 marmut10 marmut11 marmut12

marmut

برامد> صدای روسیه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

بازگشت به بالا


Iran
notruf

     job