job job job  job        jobjob job  job

بازگشت پسر گمشدهٔ بورسیا دورتموند

کاگاوا kagawa : “تشکر، به خاطر باز گرداندنم.”

kagawa

ایرانبیلد:

پسر گمشدهٔ بورسیا دورتموند بازگشت: یک ترانسفر عالی. باشگاه بورسیا دورتموند در شامگاه شنبه اعلام کرد که شینجی کاگاوا هافبک ژاپنی شیاطین سرخ شهر منچستر که از سال ۲۰۱۰ تا ۲۰۱۲، ۲ سال سابقه بازی در بورسیا دورتموند تحت هدایت یورگن کلوپ را دارد، با امضا یک قرارداد ۴ ساله تا سال ۲۰۱۸ میلادی در خدمت زرد- سیاه‌های محبوب شهر دورتموند خواهد بود. باشگاه دورتموند یک بار دیگر در آخرین روزهای فصل نقل و انتقالات موفق به خرید یک بازیکن دیگر شد. بورسیا برای به خدمت گرفتن این بازیکن محبوب شهر دورتموند مجبور به پرداخت ۸ میلیون یورو به منچستر یونایتد شد. ” دورتموند برای به خدمت گرفتن من تلاش زیادی در ماه‌های اخیر انجام داد. ما مدام با هم در ارتباط بودیم، و این مسئله نقش مهمی‌ برای انتقال مجدد من به دورتموند ایفا کرد.

” این مهاجم ژاپنی در یک مصاحبه کوتاه با سایت رسمی باشگاه دورتموند اضافه کرد: “از این که باشگاه تصمیم به استخدام مجدد من گرفت بسیار خوشحال و سپاسگزارم.” مهاجم ۲۵ ساله ژاپنی ادامه داد: “بسیار هیجان زده و خوشحالم که از این به بعد روزهای خوشی را در کنار طرفداران و همبازیانم تجربه خواهم کرد. من میدانم که بورسیا دورتموند در این فصل از بازیکن‌های بسیار خوبی سود میبرد و فوتبال زیبایی را به نمایش میگذارد. من تمام سعی‌ خود را خواهم کرد که به ترکیب اصلی‌ بورسیا دورتموند برگردم.”
شینجی کاگاوا در سال ۲۰۱۲ و پس از تجربه قهرمانی دوگانه (بوندس لیگا و جام حذفی) با پرداخت ۱۶ میلیون یورو از سو‌ی منچستر یونایتد راهی فوتبال جزیره شد. کاگاوا دوران موفقی را در منچستر تجربه نکرد و از ۷۸ بازی ممکن تنها در ۳۴ بازی به میدان رفت. کاگاوا در سال ۲۰۱۰ در پی‌ یک انتقال جنجالی از تیم دسته دومی سرزو ازاکا راهی‌ بروسیا دورتموند شد و در اولین فصل حضورش در بوندس لیگا در ۴۹ بازی ۲۱ بار موفق به گلزنی شد. او همچنین ۱۲ پاس گول را برای هم تیمی‌هایش مهیا کرد. او در ۲ سال حضورش در بوروسیا دورتموند، ۲ قهرمانی پی‌ در پی‌ در بوندس را با تیمش جشن گرفت.

برگردان فرشاد پورصابر
Kicker.de

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

بازگشت به بالا


Iran
Iran
Iran
Greenmatech
Iran
notruf

     job