job job job  job        jobjob job  job

مشتاقان سرمایه گذاری در ایران بخوانند

untitled (15)

به نقل از روابط عمومی سازمان توسعه تجارت، «ولی‌الله افخمی‌راد» در حاشیه نشست هماهنگی کمیسیون مشترک ایران و ونزوئلا، با تاکید بر نقش جذب سرمایه‌گذاری خارجی در افزایش ظرفیت‌های اقتصادی کشور،از تدوین برنامه های تشویقی دولت در جهت جذب سرمایه گذاری خارجی خبر داد.

وی افزود: راه حل افزایش حجم صادرات غیر نفتی تزریق منابع جدید به چرخه اقتصادی و تقویت بنیه تولیدی کشور است. افخمی‌راد در راستای ایجاد بسترهای جذب سرمایه‌گذاری خارجی به تسهیلات سرمایه‌گذاری در مناطق آزاد و ویژه از جمله 50 درصد معافیت مالیاتی و سهولت در صدور روادید اشاره کرد. رییس سازمان توسعه تجارت ضمن اشاره  به سرمایه‌گذاری  آسان و کم‌هزینه در ایران  ادامه ‌داد:  با توجه به منابع طبیعی سرشار،موقعیت جغرافیایی و همسایگی با کشورهای آسیای مرکزی و خلیج فارس،تنوع اقلیمی، نیروی کار فراوان،ایران را مقصد ایده‌آلی برای سرمایه‌گذاران خارجی دانست.

رییس سازمان توسعه تجارت با اشاره به تمایل کشورهای اروپایی برای همکاری با ایران اظهار کرد: تقویت ارتباط با کشورهای مختلف و به ویژه کشورهای همسایه  در جذب سرمایه‌گذاران خارجی بسیار موثر است . به همین منظور سازمان توسعه تجارت، برگزاری نمایشگاه‌ها در خارج از کشور، ترغیب خارجی‌ها برای حضور در نمایشگاه‌های داخلی، اعزام هیات‌های تجاری، گسترش توافقنامه‌های ترجیحی، برگزاری کمیسیون‌های مشترک و اعزام رایزنان بازرگانی را به صورت جدی در دستورکار خود قرار داده است.

ایران بیلد

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

بازگشت به بالا


Iran
Iran
Iran
Greenmatech
Iran
notruf

     job