Sunday, 24. August 2014  ir    ir ir
ویزای وی آی پی، مخصوص گردشگران قدرتمند اقتصادی ویزای وی آی پی، مخصوص گردشگران قدرتمند اقتصادی
به گزارش خبرآنلاین، از این پس ثروتمندان دنیا از هر کشوری برای ورود به انگلستان مشکل نخواهند داشت، چرا که انگلستان تصمیم گرفته است... ویزای وی آی پی، مخصوص گردشگران قدرتمند اقتصادی

vip

به گزارش خبرآنلاین، از این پس ثروتمندان دنیا از هر کشوری برای ورود به انگلستان مشکل نخواهند داشت، چرا که انگلستان تصمیم گرفته است به گردشگران و ثروتمنداتی که امکان سرمایه گذاری در این کشور را دارند ویزای وی آی پی بدهد.

بر این اساس “ترزا می” وزیر کشور بریتانیا بزودی در ارتباط با راه اندازی این سرویس خاص برای ثروتمندان و صاحبان قدرت و نفوذ در عرصه اقتصاد جهانی صحبت خواهد کرد..

دستگاههای مربوطه با هدف رفع نگرانی های ایجاد شده برای صاحبان کسب و کار جهانی، از سخت تر شدن قوانین مهاجرتی بریتانیا و زدودن موانع احتمالی برای ورود افراد ثروتمند و متمایز به خاک آن، مبادرت به ایجاد این سیستم جدید جهت صدور روادید کرده اند.

حدود یکصد تن از ثروتمندان خارجی در اولین مرحله برای پیوستن به این سرویس ویزای اختصاصی که به گفته وزارت کشور بریتانیا عبور آنها را از سیستم مرزی این کشور نرم و آرام خواهد ساخت، دعوت خواهند شد.

اعضای این کلوپ دارای یک مدیریت حساب در سیستم مهاجرتی و ویزای بریتانیا خواهند بود که براساس آن برنامه مسافرتی شان به این کشور تنظیم می شود.
ایران بیلد

رضا قادی

No comments so far.

Be first to leave comment below.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.