Saturday, 16. August 2014  ir    ir ir
رسم جالب آلمانی ها پیش از عروسی رسم جالب آلمانی ها پیش از عروسی
آلمانی ها یک رسم نوی جالب دارند  که به آن Junggesellenabschied می گویند. وقتی آنها میخواهند عروسی کنند لباس های عحیب غریب  و گاهها... رسم جالب آلمانی ها پیش از عروسی

azab azab2 azab3 azab4

آلمانی ها یک رسم نوی جالب دارند  که به آن Junggesellenabschied می گویند. وقتی آنها میخواهند عروسی کنند لباس های عحیب غریب  و گاهها خنده دار می پوشند و و چیزهای را برای فروش که معمولا صنایع دستی یا خرده لوازمی است در سبدی انداخته بر گردن آویخته و درخیابان ها می گردند و از مردم میخواهند که برای کمک به زندگی اینده آنها از آنها خرید کنند. مردم هم معمولا چیزی بیش از قیمت و بهای واقعی پرداخت می کنند. اما عروس  و داماد در یک روز اما جدا از هم یا با فاصله از هم اما در محله های نزدیک این کار را انجام می دهند. همراه عروس فقط دخترهای دوست عروس و همراه با داماد فقط پسرهای دوست داماد هستند و در فروش به داماد یا عروس کمک می کنند. داماد یا عروس معمولا لباس خنده دار تر یا دلقک گونه می پوشد و دوستانش همه همشکل و یک دست هستند. انها در پایان یک پارتی مجردی با دوست خود که در آستانه ازدواج است برگزار می کنند.

این رسم اصالتا آمریکایی است که تازگی در آلمان رواج یافته است. جامعه آلمانی بشدت تحت تاثیر مدیا و رسانه های آمریکایی است و بسیاری از آیین های آمریکایی را الگوبرداری می کنند طوری که بسیاری از سنن و آیین های قدیمی آلمانی ها در حال فراموشی است. برای مثال نسل جدید آلمان مانند داخل ایران حتی به موسیقی سنتی آلمان چندان علاقه نشان نمی دهند.

برامد ایرانبیلد

عکس دویجه وله ویدئو یوتیوب

iranerbild

No comments so far.

Be first to leave comment below.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.