job job job  job        jobjob job  job

استفاده از عناوین آلمانی و ایتالیایی در ظروف آشپزخانه چینی!

untitled (24)
رییس اتحادیه لوازم فلزی و ظروف آشپزخانه تهران خبر داد: حدود 80درصد واردات ظروف آشپزخانه با برندهای تقلبی بوده و به دروغ از عنوان ساخت آلمان و ایتالیا در آن‌ها استفاده می‌شود.

محمدحسن کاظمی ، رییس اتحادیه لوازم فلزی و ظروف آشپزخانه تهران در گفت‌و‌گو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) اظهار کرد: درحال حاضر حدود 50 درصد لوازم آشپزخانه تولید داخل بوده و 50 درصد وارداتی بوده و بیشتر از کشور چین وارد می‌شود ولی بعضی از واردکنندگان برای فروش محصولات خود و سود بیشتر اقدام به جعل برندهای آن ها کرده و از ساخت آلمان یا ایتالیا در این ظروف استفاده می‌کنند.

وی با بیان اینکه در حال حاضر حدود 1300واحد جواز دار و تقریبا به همین میزان واحد صنفی غیر مجاز در این صنف فعالیت می کنند گفت:در تلاشیم تا این واحدها را شناسایی کرده و اقدامات لازم برای قانونی کردن واحدهایی که شرایط لازم را دارند انجام دهیم.

رییس اتحادیه لوازم فلزی و ظروف آشپزخانه تهران در بخشی از سخنان خود با انتقاد از روال دریافت مالیات بر درآمد گفت: مالیات بر درآمد چند برابر سال های قبل شده و این در حالی است که به همان میزان درآمد صنوف افزایش نیافته است، این یکی از معضلاتی است که صنف ما با آن مواجه است که البته این موضوع در همه صنوف به عنوان چالشی مهم محسوب می‌شود.

کاظمی در عین حال بیان کرد: تولیدات داخلی از کیفیت بالاتری نسبت به کالاهای چینی برخوردار است و دولت نیز باید با حمایت از تولیدات داخلی، واردات بیش از نیاز را متوقف کند و از سویی زیربناهای لازم را برای صادرات فراهم کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

بازگشت به بالا


Reportage
Iran
notruf

     job