Saturday, 1. November 2014  ir    ir ir
اتاق بازرگانی و صنایع ایران و آلمان اتاق بازرگانی و صنایع ایران و آلمان
اتاق بازرگانی و صنایع آلمان 38 سال پیش در تاریخ 21/07/1975 برابر با 30 تیر 1354 در تهران اتاق بازرگانی و صنایع ایران و... اتاق بازرگانی و صنایع ایران و آلمان

0dbc46e

اتاق بازرگانی و صنایع آلمان 38 سال پیش در تاریخ 21/07/1975 برابر با 30 تیر 1354 در تهران اتاق بازرگانی و صنایع ایران و آلمان را تاسیس نمود.از نخستین روزهای آغاز به کار 100 شرکت عضو این اتاق بوده اند.امروز ان اتاق بیش از 2000 شرکت عضو دارد و به یکی از قویترین اتاق های بازرگانی خارج آلمان مبدل شده است.این اتاق موسسه ای مهم در روابط تجاری بین دو کشور آلمان و ایران می باشد. همچنین اتاق بازرگانی و صنایع ایران و آلمان تنها اتاق بازرگانی اروپایی مستقل در ایران می باشد. همچنين اتاق بازرگاني و صنايع ايران و آلمان علاوه بر خدمات متعدد به شركت ها و اشخاص حقيقي اين امكان را مي دهد كه روابط تجاري جديد ي بين دو كشور برقرار نمايند و همكاري هاي موجود را توسعه بخشند.

bhowco-group

علاوه بر آن اتاق بازرگانی ایران و آلمان خدماتی در زمینه های نمایشگاه های مختلف ارائه می نماید.
اتاق بازرگانی ایران و آلمان سفر هیئت های تجاری به ایران و آلمان را برنامه ریزی نموده و در مراسمی که در آلمان و ایران برگزار می نماید ، اطلاعاتی در خصوص دو کشور و راهکارهای همکاری های مشترک ارائه می نماید . بخش آموزش نيزبراي اعضا در حال گسترش می باشد .

اتاق بازرگانی بین المللی ایران و آلمان – عضو شبکه اتاق بازرگانی بین المللی سراسر جهان

اتاق بازرگانی بین المللی – با بهترین شبکه ارتباطی در سراسر جهان
AHK

ارتباط بسیار نزدیک با آلمان

IHK
اتاق صنایع و بازرگانی آلمان

DIHK
اتاق صنایع و بازرگانی آلمان

سه نقش و وظیفه

اتاقهای بازرگانی بین المللی آلمان (AHKs) در 120 مکان 80 کشور جهان , تجارب, پیوند ها و خدمات شرکتهای آلمانی و نیز خارجی را ارائه می کند. اتاق بازرگانی بین المللی آلمان در کلیه کشورها یی حضور دارد که برای اقتصاد آلمان از اهمیت ویژه ای برخوردارند.

اتاقهای بازرگانی بین المللی در آلمان با شبکه اتاقهای صنایع و بازرگانی آلمان (IHKs) ارتباط بسیار نزدیکی دارد. اتاق صنایع و بازرگانی و اتاق بازرگانی بین المللی مشترکا شرکتهای آلمانی را در ایجاد و گسترش روابط اقتصادی شان با خارج از کشور حمایت می کنند.

سازمان مادر اتاق صنایع و بازرگانی , مجمع اتاق صنایع و بازرگانی آلمان (DIHK) است که همزمان شبکه اتاق بازرگانی بین المللی را هماهنگی و سرپرستی می کند.

همکاری بسیار نزدیک با انجمن های اقتصادی آلمان , علاوه بر این ارتباط بسیار نزدیک اتاق بازرگانی بین المللی را با شرکتها و بازار فراهم می آورد.

اتاق بازرگانی بین المللی به موجب تصمیم مجلس ملی آلمان به نحو متناسب به وسیله وزارت اقتصاد و تکنولوژی آلمان حمایت شده است.

AHK_Logo2

اتاقهای بازرگانی بین المللی سه نقش را در محل های استقرار خود ایفا می کنند.
اینها عبارتند از:
1.نمایندگی رسمی اقتصاد آلمان
اتاقهای بازرگانی بین المللی, نقش آفرین مرکزی حمایت اقتصاد خارجی آلمان از طرف جمهوری فدرال آلمان هستند. آنها از مصالح و منافع اقتصادی آلمان در محل های استقرار خود دفاع می کنند. آنها برای آلمان به عنوان مقر اقتصادی تبلیغ و اطلاع رسانی می کنند.

2.سازماندهی اعضاء
اتاق بازرگانی بین المللی شرکتها یی را گرد خود جمع می کنندکه در روابط اقتصادی دو جانبه فعال هستند. این اعضاء در صورت مقابله اتاق بازرگانی بین المللی با سیاست, اقتصاد و مدیریت به منظور پشتیبانی از روابط اقتصادی دو جانبه , به او استواری و نفوذ می بخشند

3. ارائه کنندگان خدمات برای شرکتها
اتاق بازرگانی بین المللی , خدماتی را به منظور حمایت از فعالیت تجاری و اقتصادی در بخش اقتصاد خارجی تحت علامت Deinternational به شرکتهای آلمانی و کشور میزبان ارائه می کنند.
عنوان رسمی

اتاق بازرگانی بین المللی ایران رسما با نام اتاق صنایع و بازرگانی آلمان – ایران به فعالیت می پردازد.
اتاق بازرگانی بین المللی ایران – اولین طرف مسئول در محل

اتاق بازرگانی بین المللی ایران با بیش از 35 سال موجودیت در محل

ارائه کننده خدمات برای شرکتها

dienstleistungen_3

سازماندهی اعضاء
اتاق صنایع و بازرگانی آلمان – ایران در تهران در تاریخ 21/7/1975, توسط حدود 100 شرکت تاسیس شد. در این فاصله حدود 2000 عضو دارد و یکی از مهمترین ارکان روابط اقتصادی دوجانبه دو کشور است. بنابراین اتاق بازرگانی بین المللی ایران جزو اتاقهای بازرگانی بین المللی آلمان با بیشترین عضو است .

خدمات اتاق بازرگانی بین المللی ایران از جمله شامل اطلاعات بازار ، جستجوی شریک تجاری، تبلیغات، مشاوره در باره امور نمایشگاهی و سفر و نظایرآن است. مجموع خدمات اتاق بازرگانی بین المللی ایران دراینجا موجود است.

اتاق بازرگانی بین المللی ایران در حال حاضر مجموعا 2000 عضو دارد که 250 تن از اعضای آن شرکتهای آلمانی و 1750 ایرانی هستند. کلیه خدمات اتاق بازرگانی بین المللی ایران یا بطور رایگان و یا با شرائط مناسب و ویژه ای در اختیار اعضاء قراردارد.
نمایندگی رسمی اقتصاد آلمان
در ایران حدود 80 شرکت آلمانی با شعبات مستقل و یا نمایندگی حضور دارند. اتاق بازرگانی بین المللی ایران از این شرکتها درکلیه مسائل اقتصادی و حقوقی مستقیما در محل حمایت کرده و خدمات مشاوره ارائه می کند.
شرکتهای ایرانی علاقمندی خاصی را به آلمان به عنوان مقر اقتصادی نشان می دهند. در سال 2007 اتاق بازرگانی بین المللی ایران 250 درخواست تاسیس شرکت در آلمان دریافت کرد.

چنانچه تمایل به ثبت در بانک اطلاعاتی این اتاق را داشته باشید می توانید به این آدرس مراجعه نمایید.

ایران بیلد

رضا قادی

 • hadi

  May 1, 2016 #1 Author

  دریافت نوبت اینترنتی مصاحبه سفارت آلمان
  برای ویزای توریستی شنگن

  دریافت وقت مصاحبه آنلاین از وب سایت سفارت آلمان برای ویزای شنگن را به ما بسپارید.

  با کمترین هزینه و بالاترین ضریب احتمال موفقیت

  اگر به دلیل شلوغی و ازدحام وب سایت سفارت قادر به اخذ وقت اینترنتی مصاحبه از سفارت آلمان نشده اید می توانید از خدمات، تجربه و تخصص ما در این زمینه بهره مند شوید و این کار را به ما بسپارید.

  برای اطلاعات بیشتر به وبلاگ زیر مراجعه فرمایید و یا با نشانی ایمیل ما در تماس باشید.

  http://www.germanviza.blogfa.com
  Email: germanviza200@yahoo.com
  لطفاً، مشتریان خود را از خدمات ما آگاه سازید.

  Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.